Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecenből Egerbe utazás....

Debrecenből Egerbe utazás. Hogyan lehet?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy vannak közvetlen buszok.

Ezekre Debrecenben hol lehet felszállni és Egerben hol lehet leszállni?

Esetleg vonattal hogy lehet menni?



2020. máj. 10. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
menetrendek.hu Lehet busszal is, meg vonattal is.
2020. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én is a menetrendek.hu keresőjét tudom ajánlani. Beírod, mit szeretnél és ad rá megoldást.
2020. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fel és leszállni a buszpályaudvaron meg a vasútállomáson lehet.

Ha busszal mész kéne tudni h Debrecen melyik része akkor tudunk segíteni h hol érdemes leszállni.

Jegyet lehet venni vasútállomáson, illetve holnaptól már a buszon is

2020. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egyetlen közös pont mindegyik busznál az, hogy a buszállomásokon le- és fel tudsz szállni. Aztán Debrecenben va busz, ami megáll a Hortobágy utcánál, Boszormenyi utcánál , Metrónál , autópiacnál, Egerben pedig van, ami a ZF Hungária, Hadnagy utca megállókban all meg, van amelyik pedig a vasútállomás bejárati utjanal. Jarattol függ .


Vonattal Füzesabonyon keresztül, egy átszállással. Időben ugyanannyi, a vonat nyilván komfortosabb, de ugye az átszállásnál ott a csatlakozásmulasztás esélye - igaz , Füzesabonyból viszonylag sok busz is megy Egerbe, szóval az sem akkora tragédia . Aztán persze Egerben a vasútállomás nincs központi helyen , az is szempont.

2020. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Most még nem utazok, csak érdeklődni szerettem volna, hátha nyáron vagy valamikor eljutok. Megnéztem a menetrend.hu-t. Láttam, hogy Egerben több helyen is megáll a busz (ZF Hungária Kft., Hadnagy utca, színház, autóbusz-állomás). Ezek közül melyik állomáson célszerű leszállni ha a központba szeretnék érkezni? A színház nagyjából jó? Gondolom az központi részen van, nem messze a nevezetességektől. Mivel helyben is gyalog közlekednék, ha mennék, nem tudok kocsival menni, ezért is lényeges hol állnak meg a buszok.
2020. máj. 13. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Az autóbusz állomás és a színház a két központi megálló Egerben.
2020. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!