Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kinek mi a saját tapasztalata...

Sz12 kérdése:

Kinek mi a saját tapasztalata a londonimagyarok.hu közvetítő cégről? Csak is az őszintét!

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mostanában nem adnak munkát csak szállást..

A barátnőm régebben velük jött ki.Fizetett nekik,és amikor kin volt jött a hideg zuhany.A fele sem úgy lett ahogy mondták..Becsapva érezte magát ezért hazament..

Az unokahúgom szintén velük jött ki.Ő is fizetett,de csalódott nagyon.Pár nap múlva az én ajtóm előtt kopogott segítségért..(én kint élek de nem velük jöttem ki)

Később több helyről és több linket is olvastam,hogy ők sem megbízhatóak..

2010. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

és esetleg nem tudsz valamilyen más közvetítőcéget amely megbízható lenne?!

2010. júl. 29. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:

De tudok sok olyat ami megbízható,és nem veszik el mindenféle ürüggyel a pénzedet.Nem beszélve arról,hogy ha egy cég át is vesz az ügynökségtől akkor nem akadályozzák meg,mondván hogy el esnek a keresettől..

De ezek csak angol munkaügyi cégek..Magyar cégről még én sem hallottam jókat..

Sajnos a legtöbb tényleg becsapja az embert,és ha őszinte akarok lenni,bizony be is lehet csapni..

Tanácsolom,hogyha tudsz jól angolul akkor legyél talpraesettebb,bátrabb,és egyénileg gyere ki Angliába..Menj a CV-kel az angol ügynöki irodákba és mond el hogy dolgozni akarsz..Legyen telefonszámod és fel fognak hívni..

Ha nem tudsz angolul akkor bocsi,hogy ezt mondom,de nem lesz esélyed munkát találni..Ha angol tudás nélkül mész magyar ügynökökhöz,bizony te is áldozat leszel valamilyen szinten...Hiszen csak azokat az embereket lehet becsapni akik nem értik a nyelvet...

2010. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, rendben. nagyon szépen köszönöm!
2010. júl. 29. 17:26
 5/5 Rita333444 válasza:
Én tudnék mit mesélni... Egy szervezetlen, semmi cég az egész véleményem szerint. Ígéretekben nagyon jók, de a kivitelezés már nehézkesen megy. Kihasználják azt, hogy az ember kiszolgáltatottként kénytelen elfogadni azokat a dolgokat ami elé állítják, mert nem tudsz mit tenni...
2012. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!