Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A hazai wellness szállodákban...

A hazai wellness szállodákban működik a wellness részleg?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy fürdőkben, strandokon nem szabad használni a benti medencéket és a szaunákat, de mi a helyzet a wellness szállodákkal? Azok is beltéri medencék, és ugyanolyan szaunák. Néztem néhány szálloda honlapját, de csak az újranyitás dátumát találtam, erről semmit.
2020. máj. 24. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
telefonon érdeklődj
2020. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem ajánlott ezeket újra megnyitni.
2020. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a szállodát - leírom, hátha mást is érdekel. A benti wellness részleget nem nyitják meg, egyedül az egy darab kinti medencéjük lesz használható (amibe valszeg csak néhányan mehetnek, hogy mindenkinek meglegyen az előírt területe). Nem is értem, miért nyit ki így a szálloda, hiszen ki megy egy wellness szállóba úgy, hogy nincs wellness?
2020. máj. 24. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
erre kivancsi leszek mert en direkt rakerdeztem foglalas elott hogy a wellnes reszleg is megnyit e mert mi amiatt mennenk.erte visszairtak igen. aztan lehet arra gondoltak akkor hogy csak a kulso medence ??? az eleg draga wellness. mert ugye ha nem wellness szallodaba megyunk de ugyanolyan joba az olcsobb...
2020. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!