Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Esti séta Budapesten?

Esti séta Budapesten?

Figyelt kérdés
Párommal közeli kisvárosból péntek vagy szombat este bemennénk a fővárosba. Könnyű séta+ valamelyik teraszon borozásra gondoltam. Tudnátok helyeket ajánlani ahol szép a kilátás? Főleg a séta helye érdekelne, mert körülötte biztos találunk valamit, ahová be lehet ülni.

2020. máj. 26. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gellérthegy, Budai Vár
2020. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Körúton szeretek sétálni esténként.
2020. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De a Körúton nincs kilátás, pedig a kérdező azt szeretne.
2020. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint a felkapott helyeknél nem nagyon érdemes enni, mert ezek tipikus turistacsapdák.
2020. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gellért hegy onnan a Várba. Aztán vissza mondjuk Lánchíd aztán a Duna parton a Parlament előtt is elsétálva van egy tök jó meki a Jászain.


Mondjuk van aki nem szereti a mekit de ott legalább nem húzzák le az embert. :)

2020. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha kicsit messzebb is belefér mint a belváros akkor a Normafa és az Erzsébet kilátó is megér egy utat. Bár kérdés az éjjel mennyire biztonságos. Én még csak nappal voltam de este is szép lehet onnan a kilátás.
2020. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen
2020. máj. 30. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!