Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vannak nyilvános helyen...

Vannak nyilvános helyen asztalok paddal, esetleg filagóriák Miskolcon?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategória e, de megpróbáltam.

A Népkertet ismerem csak.

A Búza tér környékén lenne szükség a fent említett asztalra (kb. 20 perc séta még belefér), ahova szabadon le lehet ülni és nem nézik rossz szemmel.

Annyira nagyon nem ismerem a környéket, szóval kérlek pontos leírást adjatok!



2020. jún. 4. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Antall József park, a színház mögött. Most megnéztem Google térképen, 12 perc séta a Búzáról. Vess rá egy pillantást Stree View-n, kellemes, árnyas parkocska és van benne asztal padokkal.
2020. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a főutca felől mész: elmész a színházig (könnyű felismerni, az oszlopos része kiugrik az utcafrontból), színház melletti árkádos épület alatt bemész, a modern épület baloldalán a kis átjárón átmész (ahol balra ki van írva, h színészlakások), és már ott is vagy. Vagy ha bemész a Weidlich-palotába, ez egy körfolyosós ház (Széchenyi 19 asszem), átmész az udvaron, a hátsó kijárata egyből oda nyílik.

Ha nem a főutcán mész, akkor a Búzáról érkezve a Madarász Viktor u. vagy a Horváth Lajos u. vagy a Szűcs Sámuel u. bármelyikén eljutsz a Hősök teréig, ott a Berzeviczy szakközép mellett lesz a park bejárata.

2020. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Szinvapark legfelső emelet, pláza éttermi rész, ha tető kell a fejed felé. Ha szabadban, akkor Szinva terasz, Szent István tér, Antall József park, Hősök tere, Kossuth utca végén a kis park. Elsőre ennyi jutott eszembe.
2020. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezeknél asztal nem mindnél van (Hősök terén pl. hol?)
2020. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!