Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pilisszentlászló tényleg...

Pilisszentlászló tényleg barátságtalan hely vagy csak az első benyomásom rossz?

Figyelt kérdés

A település határában ahogy jöttem le az ösvényen már megnézett egy rendőr. Valószínű a gyorshajtókra vadászott de attól még nézett mintha valami ufó jött volna elő a semmiből. (én)


Bentebb pedig minden sarkon 3 Audi vagy BWM plusz helyiek akik szintén néznek mint borjú az újkapura. A lekezelő koronavírusos plakátról nem is beszélve. Ezzel szemben Pilisszántó pl. teljesen barátságos hely volt.


Teljesen átlagos felszerelésben voltam szóval semmi rózsaszín haj meg ilyenek.


2020. jún. 23. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem barátságosak voltak mindig kv.e.
2020. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit túlgondolod úgyérzem.
2020. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem barátságtalanok, egyszerűen csak zárt közösséget alkotnak. A falu elég elszigetelt, gyakorlatilag az egyetlen település a hegyen, mindössze 1200 fő lakossal, így tipikus faluként mindeki ismer mindenkit és azonnal kiszúrják, ha "idegen" érkezik, akit rendszerint megnéznek.

A COVID-os plakátok pedig akkoriban majdnem minden népszerű turistahely közelében megjelentek, mert a helyiek értelemszerűen nem akarták, hogy a turisták behurcolják a vírust...

2021. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!