Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit csináljak Budapesten kis...

Mit csináljak Budapesten kis pénzből, kánikulában?

Figyelt kérdés
Külföldi baráttal mennék, így ilyen érdekes látnivalókra, programokra vagyok kíváncsi, de sajnos kispénzű diákok vagyunk.

2020. jún. 27. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek végig a Parlamenttől a 2 -es voillamossal a Duna parton, felmehettek a Várba (nagyon szép a kilátás a városra), Mátyás templom, gyalog le lehet sétálni a Moszkva térre :D (azért is) - na jó, Széll Kálmán térre, Mammut, Fény utcai piac, Margit sziget, Andrássy út, Hősök tere, stb.

Budapesten azért van sok lehetőség... :-)

2020. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bár a városba séta nem tudom mennyire kellmes kánikulában, de a Margitsziget árnyas fái jó ötlet, köszi :-)
2020. jún. 27. 18:27
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Azért írtam útközben a Mammutot is. Meg a várban is vannak árnyasabb részek.

Na mindegy...

2020. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jún. 27. 19:24
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Sziklakórház a várban.

Izgalmas, és ebben a melegben pont jól jön a hűvös program.

2020. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Margitsziget szökőkút :) - már ha üzemel most, nem vagyok már pesti sajnos

Westend tetőkert

Eiffel tér

Kopaszi-gát

2020. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Annyival kiegészíteném az előttem szólókat, hogy a Sziklakórházba a belépő borsos (ha nyitva van egyáltalán), potyára ne menjetek oda. Bár szubjektív ugye, mi az a "kispénzű".
2020. jún. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7-eshez csatlakozva: pont emiatt nem írtam az Állatkertet sem a Városligetben, mert azért oda sem kevés a belépő (1-es vagyok)


Ja, és a csatangolós napra esetleg vegyetek BKV-s napijegyet (1.650 ft fejenként), ez 2 személyre össz. 3.300 ft, korlátlan utazással vagy 10 db-os gyűjtőjegyet - ezt mindketten használhatjátok, de ennél csak 5 járműre szállhattok fel összesen.

2020. jún. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A Bazilika tetejére nem drága felmenni.
2020. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt válaszolok a hajós kérdésedre: jelenleg a belvárosi BKV hajójáratok a járványhelyzet miatt nem üzemelnek.

Én is igyekeztem olyan útvonalat írni, ahol ( a 2-es villamos kivételével) viszonylag szabad területen vagytok, így kisebb a fertőzés/fertőződésveszély


És ne feledjétek: a járműveken maszkot kell viselni - szerelkezzetek fel vele.

2020. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!