Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolci "romantikus" (kevésbé...

Heidileia kérdése:

Miskolci "romantikus" (kevésbé általános) programlehetőség?

Figyelt kérdés

Szép nyári napokra tudtok olyan miskolci - esetleg kevésbé köztudott - csendes, kellemes helyeket, "titkosabb" programokat ahova elmehetnénk a párommal?

Gondolok itt akár sétára valamilyen szép környéken, egy vacsorára egy meghitt, kisebb étteremben vagy iszogatásra egy jó hangulatú bárban, valamiféle különlegesebb programra, mint például filmvetítésre valahol, amiről kevesebben tudnak vagy valamilyen teljesen más programról, amit szerintetek érdemes kipróbálni.

A Tündérkert gyönyörű, ott voltunk már, ahogy a főutca kocsmáiban/bárjaiban is. Olyan programokra lennék tehát kíváncsi, amit szívesen ajánlanátok, de a legtöbbek figyelmét elkerülhették vagy olyanra, ami Nektek kedves (pl. a séta valahol) és az ötletet szívesen megosztanátok másokkal.

22/L (miskolci)



2020. júl. 9. 20:56
 1/3 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Ami tipikus javaslat az tapolca, de ott nincs semmi csak pollen meg nyaralók.


Én a kisvonat sínek mentén szerettem sétálni régen. Az viszonylag kihalt és ha szereted a vonatokat kellemes.


Étteremnek a Malom éttermet tudom ajánlani, nagyon finom volt az étel és jó a kiszolgálás.


Crepy palacsinta népszerű randihely, de nem nagyon vannak felkészülve étel allergiákra. Direkt laktózmentesen kértük, azt mondták oké, majd furcsálták hogy bajunk van mikor direkt tejpor van benne nem tej.

A tejpor tömény laktóz...

2020. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan egyedi ötletnek nem mondanám, nekem bejött a lánykérés a Hámori-tavon csónakázva. Tehát az tesztelten és garantáltan romantikus opció :)
2020. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

A Malom étteremben és a Creppyben még nem voltunk, de utóbbiról hallottam már, hogy mindenféle csodák készülnek palacsintából. Sajnálom a laktóz-dolgot, remélem, már fel vannak készülve ilyesmire.

A Hámori-tavon sem csónakáztunk még, de én is nagyon szeretném egyszer, olyan gyönyörű! Gratulálok az eljegyzéshez!

2020. júl. 13. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!