Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Balatonnál most mekkora a...

A Balatonnál most mekkora a tömeg?

Figyelt kérdés
Lehet-e tartani a távolságot, szellősebbek-e a strandok, stb. Jövő héten leszek szabin és jó lenne egyet csobbanni, de csak ha biztonságos a dolog. Van több alapbetegségem, ezért ha lehet nem sz0pnám be ezt az új vírust...

2020. aug. 3. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

elég kevesen vannak.tegnap voltunk füreden pestről mentünk le ami ott fogadott minket nem akartam elhinni.Az ami máskor full tele van esetleg sorbanállás van hogy leülhess inni enni egyet pangott az ürességtől.

Egy két ember lézengett az éttermekben.

Strandokon viszont voltak elég sokan.

2020. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

A Balatonon iszonyatos tömeg van a strandokon.

Ha lemész pl a déli partra, a távolságot simán tudod tartani...

...az északi parton lévőktől.

2020. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Azért lett megmondva, hogy külföld helyett mindenki oda menjen,

mert a Balatonon nem terjed a vírus.


Hja!

Már nem fér el a tömegtől...

2020. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodj meg! A Balatonon abszolút biztonságban vagy! Leginkább akkor, ha Orbán, Tiborcz vagy Lölő egyik szállodájában szállsz meg :)
2020. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A strandokon tömeg van a pénztáraknál és a büféknél, ott nem fogsz tudni távolságot tartani.
2020. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor ezt inkább kihagyom :(
2020. aug. 4. 08:36
 7/9 anonim válasza:
Strand függő is de általában sokan vannak de szabadlevegőn alig tud ilyenkor nyáron terjedni ezért is nem robban be itthon a járvány de majd ősszel befog az iskolák miatt de ez most mindegy. Hány éves vagy? Milyen betegségeid vannak? Én a helyedbe elmennék ha nem érrendszeri betegség de csak olyan megyébe ahol nem találnak új fertőzötteket, néhány strandon lehet valamennyire tartani de éttermekbe ne menj.
2020. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj, ha én többszöri külföldi utazás során sem kaptam el, akkor te sem fogod elkapni a Balatonnál.
2020. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Siófokon ugyanolyan, mint minden évben. Sokan vannak. Szombati napon pl 1 órát kellett sorban állni lángosért a parton.
2020. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!