Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hajdúszoboszló, Hortobágy,...

Hajdúszoboszló, Hortobágy, Tiszafüred szerintetek jó nászúti útvonal?

Figyelt kérdés
Hajdúszoboszlón szálloda + fürdőzés, Hortobágyon a Kilenclyukú híd, Tiszafüreden a Tisza-tó lenne a látványosság.
2020. aug. 3. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz, bár szerintem a Bükk és környéke ugyanezeket tudja, csak sokkal romantikusabb.
2020. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
48%
Szerintem a hortobágy teljesen felejthető es kihagyhato,főleg ha ennyi lenne ott a program hogy "a kilenclyukú híd"....
2020. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi van még ott azon kívül? Azt hiszem valami vadaspark is van, de nem a Hortobágy lenne a fő attrakció, ott csak útközben megállnánk pár órára. Inkább a Tisza tónál időznénk többet, ott van csónaktúra + ökocentrum.
2020. aug. 3. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont egy hónapja jártunk a környéken. Hortobágy max néhány órás program, a vadaspark óriási csalódás volt - érkezésekor azt mondták, kb egy óra körbejárni, valójában kb 25 perc volt, és olyan állatok voltak, mint hattyú meg vaddisznó. Volt pár érdekes is, de sokkal többre számítottunk. Ha mégis mennétek, fontos, hogy egyénileg nem lehet odajutni, csak busszal, ami a "központból" indul.

Hajdúszoboszló nekem nagyon tetszett. Debrecenben is voltunk pár napot, szerintem az is jó volt, illetve a nyíregyházi állatkert még egy egész napos program, azt mindenképp ajánlom.

2020. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült? Lol
2021. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól
2021. ápr. 10. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!