Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton mellett Siófokon és...

Balaton mellett Siófokon és környékén milyen az élet?

Figyelt kérdés

Két fiatal (fiú és egy lány) menne szerencsét próbálni és kipróbálni itt is, hogy milyen az élet és stb.

Vendéglátásban is szívesen dolgoznának, hogy tapasztalatot szerezzenek ha továbbállnak.



2020. aug. 8. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Siófoki vagyok. Hát azért gondoljátok meg ezt szerintem . A város szép és van neki egy hangulata is bár nyáron iszonyúan nagy dugók vannak és én személy szerint ki nem állhatóm a azt a tömeget ami itt van ilyenkor. Munka szinten nem egy nagy eresztés. Nyáron nagyon sok munka van vendéglátásban ami Aug20 és Szept 1 között véget ér utána max pár helyre lehet elhelyezkedni. Én is ingázom Fehérvárra egy gyárba. Ha esetleg van konkrét kérdésed még szívesen válaszolok rá
2020. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron a forgalomtól legszívesebben elmenekülne az ember minél messzebb. Munka nem sok van. Az tény, hogy a vendéglátásban van, de az nagyon szezonális, senkinek sem ajánlanám hogy csak abból éljen meg (a legtöbben nem is tudnak, kénytelenek keresni valami munkát a télre is). Ha a vendéglátáson kívül van más elhelyezkedési opció, akkor jó lehet, de csak erre én nem alapoznám az életemet az biztos.
2020. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Balaton mellet, de nem Siófok. Nyáron iszonyú nagy a tömeg. A vendéglátáson kívül alig van munkahely és még Székesfehérvárnál is rosszabbak a fizetések. Sokan azt csinálják, télen elmennek gyárba dolgozni és nyáron lemennek a partra munkát vállalni. Napi 60km-es ingázás munkába, bevásárlás miatt nem sok! Autód legyen, mert nélküle szenvedés lesz minden. A munkaadóknak az első kérdéseik között szerepel: hogyan, mivel jársz be dolgozni? Szeretnél még plusz pénzt keresni. Hétvégenként a nyaralóknál lehet kertészkedni, takarítani (ez inkább protekción alapuló munka). Itt postai, önkormányzati stb. dolgozónak lenni egzisztencia, mert fix stabil állást jelent.
2020. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 ezt ugy mondod mintha fehérváron olyan szar fizetések lennének
2020. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyáron=tömegnyomor.


Télen=halotti csend, álmos kisvárosok és nagyközségek egy nagy tó partján.


:D

2020. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!