Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Karácsonykor pár napra elszere...

Karácsonykor pár napra elszeretnénk utazni a férjemmel itt Magyarországon. Valaki tud javasolni települést, esetleg szállást, ami bevált már?

Figyelt kérdés

Nem szeretnénk semmi különlegeset, pihenni szeretnénk, de az elmúlt pár év karácsonyai mind pörgősek voltak, és megfogadtuk idén nem leszünk itthon.

Szeretjük a faházikókat, a várostól távoli helyeket, és a természetet!:)


2020. aug. 14. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

"Szeretjük a faházikókat, a várostól távoli helyeket, és a természetet!:)"

Esetleg Ausztria,Alpok?

2020. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vannak ilyen faházas wellnes szállók Magyarországon, közel az erdőhöz általában. Most nem tudok neked semmi konkrétat mondani, de én már több helyen is láttam, hogy ilyen helyekre szoktak utazni emberek Magyarországon belül, ha csak élvezni szeretnék a természetet és távol lenni a nagyvárostól.
2020. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Olyan, amit írsz. A Mókuslak a legkülönállóbb a házikók közül. Cserépkályha❤ Én úgy szeretem, ha a saját ritmusomban önelláthatok, de legyen alternatíva, ha nincs kedvem hozzá. Sándor főz is nektek finomakat, ha kéritek. A környéken vannak látnivalók. A göcseji dombság gyönyörű. Életem legjobb hekkjét a kustánszegi horgásztó büféjében ettem. Mi ősszel voltunk, szarvasbőgés idején.

2020. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!