Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Balaton mennyire népszerű...

A Balaton mennyire népszerű idegenforgalmi célpont a külföldiek körében?

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 19:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
70%
Te nem voltál még a Balatonnál?
2020. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Idén érzékelhetően kevesebb a külföldi turista, de amúgy normál helyzetben elég sok a küldöldi. Németek, osztrákok, lengyelek, csehek, románok, ritkábban akár oroszok, ukránok, olaszok, de nálunk voltak már Dániából is. Szóval elég vegyes a kép.
2020. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 D. Brasco ***** válasza:
37%
Mára nem igazan erdekli a balaton a külföldieket,amit teljesen meg lehet érteni!Egy nagyüzemi lehúzás az egesz....lassan mar csak a teljesen fanatikus ndk-s nyuggerek járnak vissza azok is max nosztalgiabol.
2020. aug. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Vannak még külföldiek, akiket onnan lehet felismerni, hogy piros a homlokuk...

... mert egy-egy ár láttán mindig homlokon csapják magukat amikor felismerik,

hogy ennyiért az olasz vagy francia tengerparton is nyaralhattak volna.

:)

2020. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

Tegnap kiszámolták a híradóban, hogy egy négytagú család szállodában 6-8százezer Ft-ért tud nyaralni a Balatonon egy hétig.

Ez alatt csak akkor, ha magánszálláson vagy sátorban lakik, ebéd helyett csak lángost eszik, vacsorára meg májkrémes kenyeret.

Az éhezőművészeknek még ennél is olcsóbb ...

2020. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kései Sirató ***** válasza:
85%

5-ösnek: Kár, hogy annyian hazudnak ebben a kérdésben, hamarosan 1 hétre megyek a családommal és 362 ezer Ft-ba kerül félpanzióval (reggeli + vacsora) egy Cserszegtomajon egy 3*szuperior-os szálloda.

Ha nem hiszed, ide belinkelem, nézd meg!

[link]


Amúgy idén nyilván kevesebb a külföldi, mint máskor, viszont Sárváron rengeteg osztrák és szlovák van, 2 hete voltam.

2020. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
2-es vagyok. Nem tudom miért pontoztatok le, siófoki vagyok születésem óta és rengeteg éve nyaraltatással foglalkozok. Tudom miről beszélek. Többször beszélgettem német turistákkal, nekik a magyar árak nevetségesen alacsonyak. Igen, az tény, hogy túl van árazva, de azért nem annyira. Sokan terjesztik a rémhíreket, hogy 5000 ft egy lángos. Ez nem igaz. A saját szememmel láttam: 500 a sima fokhagymás, 800 körül a sajtos vagy tejfölös és 1000 körül a sajtos tejfölös. És ez a strandon.
2020. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

6-os!

Cserszegtomajnak mégis mi köze van a BALATONHOZ???!

2020. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kései Sirató ***** válasza:
96%
8-as annyi, hogy 9 percre van a Balatontól kocsival.
2020. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Repülővel meg csak két percre van!


Komolyan "balatoni nyaralás" neked egy olyan távoli falu ami a 10 km-re van a Balatontól?!

Ráadásul -közel- 400.000 Ft-ért?!

Orvos látott már?!

2020. aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!