Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vonaton mit tesztek, ha...

Vonaton mit tesztek, ha megéheztek és nálatok van a szendvicsetek (a maszk hasznélata miatt)?

Figyelt kérdés
Régebben elő lehetett venni a szendvicset, meg lehetett enni, de ez a kérdés el kezdett foglalkoztatni, hogy most, hogy maszkban kell lenni a vonaton, az emberek mit csinálnak, ha megéheznek a vonatút alatt?

2020. szept. 13. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Mindig is rühelltem a vonaton étkező embereket. Szemetelnek, morzsalnak, kajaszag terjeng a környezetükben stb. Legalább ez most megszünik. Egy vonat nem étkezde.
2020. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
77%
Előveszem és megeszem. Ott eszel, ahol akarsz.
2020. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha ki lehet bírni bagó nélkül, akkor kaja nélkül is menni fog.
2020. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki passzióból kajál ám. Például cukorbetegnek az élete múlhat rajta.

Ha a sokórás vonatúton nem engeded enni a cukorbeteget, és baja lesz, akkor ki vállalja a felelősséget?

Senkire sincs ráírva, hogy cukorbeteg. Tehát annyit látsz, hogy valaki előveszi a zsemléjét és megeszi. És nem feltétlen az jut eszedbe, hogy ez az ember egy cukorbeteg, hanem bunkónak gondolod. Jó esetben csak gondolsz valamit, rosszabb esetben hangot is adsz neki. Teljesen feleslegesen. Ugyanis a cukorbeteg nem csupán a sztereotipikus módon nézhet ki (elhízott és/vagy öreg), hanem fiatal, sovány emberek is szenvedhetnek ettől. És ha őket látod enni, nem az fog először eszedbe jutni, hogy nekik létkérdés az időben való étkezés.

Be kell látni, hogy az emberségre szükség van az élet minden területén.

2020. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Volt ilyen, amikor nemrég mentem a vonattal. A nő lehúzta a maszkot és evett. Bemondták a bemondóba 1-2 alkalommal, hogy büfékocsi van a vonat közepén, ott ezt meg azt lehet kapni és a nő tovább evett a maszkkal rejtegetve a száját.


Azért nem minden út 1-2 órás. Az egyetemen úgy volt sok órán, hogy 1,5 órán át nem ehettél, ennyit ki iskell bírnia egy egészséges embernek, ha előtte evett, de az is ott van, hogy nem mindenki tud enni előtte. Plusz, ahogy írtak, van több órás út és a vonat nem áll meg úgy, mint egy busz, hogy van időd leszállni enni egy szendvicset. 4 órán át meg minek éhezzen az ember.


A ciginek és az evésnek nem értem mi köze van egymáshoz. Az evéssel tápanyagokat juttatsz a szervetedbe, amiket hasznosít a szervezeted, a bagó meg egy szükségtelen tevékenység, amiből mem profitál a szervezeted. Ja és ezt úgy írom, hogy láncdohányoztam, mostanra már letettem a sima cigit és kb 2 hetente 1x szívok pár slukkot az e-cigiből.

2020. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
#4 Persze, ilyen is van kb 100-ból egy. Ez kb olyan, mint ha az összes gyorshajtóról és közlekedési szabálysértőről feltételeznénk, hogy a kórházba siet az éppen szülő feleségéhez.
2020. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
58%
Barmok! A vonatban mindenki ehet! Akar maszk van akar nincs! Hogy lehettek itt ilyen embertelen g.cik!?
2020. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az étkezés idejére leveszed a maszkot, máshogy nem megy. Utazás közben szerintem teljesen természetes, ha az ember étkezéssel tölti el az időt, más dolga nincs úgysem , szerintem hatékony szervezés ez, mintsem udvariatlaság. Nyilván nem csámcsogva, morzsálva kell betolni a fokhagymás pálpusztait, nagyokat böfögve a fekete Argustól, tehát vannak szabályai a dolognak, de emiatt bárkit is elítélni...
2020. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én simán eszem,naponta 4 órat utazók ...

Nem szeretnék elszédülni.

Addig leveszem a maszkot ennyi

2020. okt. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!