Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egy Árpád kilátó - Határnyereg...

Egy Árpád kilátó - Határnyereg - G. Károly körút túrára ciki vinni túrabotot? A Dunakanyarba szoktam vinni, de ugye ott kevesebb emberrel is találkozik az ember.

Figyelt kérdés
Tény itt nincs annyi emelkedő, de sokkal jobb vele túrázni.
2020. okt. 2. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne másokkal foglalkozz! Ha te túrabottal szeretsz túrázni, vigyél!
2020. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem a Glück Frigyes útra gondolsz?


Amúgy vidd nyugodtan, senkit nem fog érdekelni.

2020. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az lesz az köszi. Nem tudom miért rémlett Károly.

Gondoltam még arra is, hogy a jó időben elmehetnék a Vadállókövekhez lehet jobb most valami lazább túra.

2020. okt. 2. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Van itt egy folyógát amin szoktak mászkálni emberek, némelyik túrabottal, nem érdekel senkit. Pedig azon aztán nincs emelkedő.
2020. okt. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak e kérdésből következtetve úgy vélem, túl sokat foglalkozhatsz mások véleményével.


A túrabot senkit sem zavar, ha neked tetszik és/vagy fontos, ott használod, ahol akarod. (Ráadásul az emberek jó része meg sem tudja különböztetni a nordic walking bottól, az meg ugye eleve egy másik sportág.)

2020. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz kár másokkal foglalkozni. Értelme van amúgy, mert a fenti helyre sokkal könnyebb volt feljutni, mint nélküle. Bár én még csak 26 vagyok.
2020. okt. 3. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem szokott sok ember lenni arra, de őket sem érdekli, hogy van-e nálad túrabot, vagy sem. Egyáltalán nem ciki, én pl nem is nézek másokat, annyira a természetetet figyelem. Ha valaki mezítláb menne, az sem tűnne fel nekem valószínűleg és szerintem a többség így van vele.
2020. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!