Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Itthon jó wellness hotelek?

Itthon jó wellness hotelek?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ahol több medence is van (meleg), a medencék nem zsúfoltak és az étel is jó. Lehetőleg a Dunántúlon legyen.

Nézegettem sokat a neten, de nem sikerült választani eddig.


2020. okt. 13. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor hotel - csak mert a kérdésből és utána sem derült ki, hogy nem hétvégéről beszélünk, amikor általában jóval zsúfoltabb minden ilyen szálláshely.


Akkor én tudom ajánlani a Pucher Kastélyszállót, személyes élmény volt itt - de természetesen mi is szigorúan hétköznap mentünk.

[link]

2020. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem!
2020. okt. 16. 14:37
 13/14 A kérdező kommentje:
11: Nagyon-nagyon tetszik, hosszabb wellnessre tökéletesnek tűnik.:)
2020. okt. 16. 14:50
 14/14 anonim ***** válasza:

Bizony, nem rossz hely. És az árak sincsenek úgy elszállva, mint egyes - jóval kevesebb szolgáltatást nyújtó - helyek esetében.

Aki egyszer már volt, az szívesen visszamegy máskor is. Az évek során nagyon sok minden épült ki, bővült szépen. Szállástípusból is van sokféle, ki mit szeret.

Reklámot tőlük nem nagyon láttam még, mi is "szájhagyomány útján" kerültünk oda. ;)

2020. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!