Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szolnokon mit érdemes megnézni...

Szolnokon mit érdemes megnézni, hova jó menni?

Figyelt kérdés
Jó kajálda/étterem érdekelne, shoppingolás, látnivalók, minden ajánlatot elfogadok.

2020. okt. 15. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
repülőmúzeum, reptár, tiszavirág híd, damjanich jános múzeum. sajnos kevés szerintem a turistacsalógató hely a városban.
2020. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez így pont elég egy egynapos kimozdulásra. Én a Zagyva cukrászdát ajánlom. A Tomi vendéglőt pedig kerüld , mint a tüzet.
2020. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a Zagyva cukraszdát nem javaslom. Egyrészt semmi nincs a közelben, másrészt tök kommersz a sütemény, szar a kiszolgálás.

Akkor már inkább a Marcipán a Reptár közelében vagy a Gyurma a Kossuth téren.

2020. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gublug ***** válasza:
9%

3-as XD szar a kiszolgálás? :D Teveled úgy látom valami történt ott. XD

Én 10 éve járok oda ha nem több, de sosem volt gondom!

2020. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hààt. Végül is, ha azt kiszolgálásnak lehet nevezni, hogy egy (liba)sorban áll az ember és még meg se tudja nézni, hogy miből lehet(ne) választani, már mondják is (jobb esetben, rosszabb esetben ráförmednek) , hogy haladjon beljebb.

Kb. mint a tehenek a fejőházban. Ha fagyi is van akkor még pláne.

De a leszakadt pultajtók is gusztusos elemei az összképnek.

De a matekot is jól nyomják (minden szentnek maga felé hajlik a keze), 3 süti helyett 5-öt számolni és még nekik áll feljebb, ha megkérdezi az ember, hogy ez hogy sikerült!

Szóval tényleg jó hely......jó xar!

2020. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Zagyváról másnak is megvan a véleménye:

[link]

2020. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gublug ***** válasza:
0%

Jol van 5-os. Nem vitazom. Leirtad, koszonom.



En nem szoktam sorba allni. Befurakszom mindenhova, es kerem rogton. Azert vannak tobben, hogy ne kelljen sorba allni. Csak az emberek azt hiszik sorba kell allni. De nem kell.

2020. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Már miért ne kellene sorban állni, kedves utolsó? Ki is van írva! De majd ha egyszer összetalálkozunk, nálam emberedre akadsz a tolakodással...
2020. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Zagyva mellett is jó túrázni. :)
2020. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!