Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szentkirályszabadja szellemvár...

Szentkirályszabadja szellemváros szabadon látogatható?

Figyelt kérdés
Tervezzük, hogy megnéznénk a helyet.

2020. okt. 15. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem látogatható jog szerint.
2020. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag nem, gyakorlatilag igen.
2020. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Voltatok már ott? Merről érdemesebb megközelíteni?

A 8-as főút felől vagy Szentkirályszabadjáról?

2020. okt. 15. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Néhány éve jártam ott, akkor a 8-as főútról közelítettem meg. Nem volt sem sorompó, sem porta, semmi sem. Jelenleg nem tudom, mi a helyzet.
2020. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 hete voltunk ott, ahogyan sokan mások is, autóval, motorral, kutyával gyalogosan.

Be lehet menni, nem fogják ellenőrizni.

Mi Szentkirályszabadja felöl közelítettük meg akkor, onnan egy murvás út vezet be.

A város elején letettük a kocsit, és onnan gyalogoltunk erre-arra a területen belül.


[link] ennél az elágazásnál, a barna, tornyos épületnél van egy lezárt rész. Ki is van írva, hogy belépni tilos arra a területre, kutya őrzi, kerítéssel nincs bekerítve. Oda ne menjetek, a közelébe sem, mert a kutya viszont kijön arról a területről.

2020. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!