Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesti hotelekben meddig...

Budapesti hotelekben meddig ervenyes egy szoba?

Figyelt kérdés

Peldaul ha lefogadnek egy szobat delben, meddig lenne ervenyes?

Vagy ha lefoglalnam este, meddig lenne ervenyes?

Inkabb olyan szemelyek irjanak akik tapasztalattal rendelkeznek.

Elore koszi a valaszokat.


2010. aug. 9. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez az adott szálloda házirendjétől függ. Általában délután 2-3-tól lehet elfoglalni a szobát, és másnap 9-11-ig kell elhagyni. Érdeklődj a cél honlapján, vagy telefonon, ők biztos időpontokat tudnak mondani.
2010. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen sejtettem hogy ez a szallodatol, hoteltol fugg, de akartam par peldat olvasni.

Koszi szepen a valaszt.

2010. aug. 9. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már megfordultam pár szállodában, és kivétel nélkül mindegyikben úgy volt,ahogy az első írta. 2-kor vehettem át, és másnap 11ig el kellett hagyni. Vannak persze kivételes esetek, pl. amikor nem volt előttem senki az adott szobában, akkor mondták, hogy hamarabb is átvehetem, de ez előtt nap derült csak ki.
2010. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ertem, hat ez nagyon hasznos, koszonom szepen.

A 14dik keruletben tudnatok-e ajanlani valamit, aminek nem lenne nagyon borsos ara?

2010. aug. 9. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
dugjatok otthon az ingyér van
2010. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolso: Nem vagyok budapesti es egyeb ugyekkel szandekozok a varosba menni.

Minek farasztod magad irni, ha semmi okosat nem vagy kepes ajanlani? Inkabb foglalkozz a sajat dolgaiddal, ne pazarold az idod bunkoskodassal.

2010. aug. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!