Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Külföldön élők! Ti haza...

Külföldön élők! Ti haza fogtok utazni a téli ünnepekre?

Figyelt kérdés
Én igen, karanténbevállalósan.

2020. dec. 4. 10:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, a 10 nap karantént bevállalva.
Igen, két PCR-tesztet megcsináltatva.
Igen, de csak ha átmenetileg enyhítenek a beutazási korlátozáson.
Nem.
28 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem, idén kihagyom.

A család és magyar barátok ajándékait már feladtam, de személyesen nem leszek ott. Nem engedhetek meg magamnak 10 nap karantént, a teszt pedig pénzkidobás.

A vírustól nem félek, így is túlzásnak tartom, ami megy, de most ilyen hisztéria van. Azt semmiképp nem szeretném, hogy ne jöhessek vissza.

2020. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, hogy a kiutazást tiltanák. Ahhoz az kellene, hogy olyan helyzet álljon be, mint tavasszal Olaszországban.
2020. dec. 4. 11:29
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Rokonokhoz megyünk Finnországba, Turkaba. Ott van hó, és a vásár sem marad el:) Egy max. 3 napos negatív teszt kell, meg ott csinálnak egyet, annak az eredményét karanténban kell megvárni.
2020. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Nem
2020. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Hotelben dolgozok (nalunk nyitva vannak) es a karacsony meg igy is zsufolt, igy evek ota nem karacsonyoztam otthon sajnos. Altalaban januarban van szabadsagom es akkor latogatok haza, de ezt iden kihagyom. Skype, facetime mindenkivel es ha vege ennek az egesznek akkor megyek. Mivel ahol elek mindenhonnan jonnek a vendegek hiaba kotelezo nalunk is a maszk, azert eleg sok emberrel kerulok kontaktusba es nem szeretnem kockaztatni a csaladom egezseget.
2020. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Már itthon vagyok. Januárig itthon is maradok, aztán majd meglátjuk, milyen lesz a helyzet. Home office-ban dolgozom, teljesen mindegy, hol vagyok munka közben.
2020. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Én nagyon szerettem volna hazamenni, de épp most olvastam a hírt, hogy Svájc feketelistára tette Magyarországot. :(
2020. dec. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7: Az mit jelent? Nem javasolja az odautazást?
2020. dec. 4. 13:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Én alapból sosem ünnepek idején utazom haza, idén sem lesz másképp. Tavaly nyáron voltam utoljára és szerintem legközelebb tavasszal megyek.
2020. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy Magyarországról Svájcba visszatérve 10 nap karantén.
2020. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!