Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Érdemes szombatra balatoni...

Érdemes szombatra balatoni programot tervezni?

Figyelt kérdés
Ezen a nyáron még nem voltam, és úgy mennék, de nem tudok eligazodni az időjáráson.
2010. aug. 12. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom :) Csak mi a vasárnappal vagyunk így.


Én itt néztem ezen pl nem írnak esőt;


[link]


A többi előrejelzés meg esőt mutat.

2010. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez attól is függ, hogy a Balaton melyik részére tervezed.
2010. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát, ahol lubickolni lehet:-).
2010. aug. 12. 14:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezekben az előrejelzésekben nem lehet megbízni, mert a legtöbbször nem jön be amit mondanak. Úgyhogy szerintem Neked kell majd eldöntened, hogy tervezel-e programot. Mi úgy döntöttünk, hogy ha rossz idő lesz ha jó akkor is megyünk :)
2010. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy szombatra 30 fok feletti hőmérsékletet írnak, elvétve zivatarokkal. Lehet, hogy ahova Te készülsz pont nem is fog esni.. Vagy pont ott fog esni. :)
2010. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia

Én köpönyeg.hu-n szoktam nézni az előrejelzést, és ott már péntektől esős időt mutatott. Viszont! Napról napra változik az előrejelzés, érdemes csekkolni, már péntekre is kánikulát jelzett.. szóval addig még simán alakulhat. Én is szombaton megyek Balatonra, remélem megússzuk a rossz időt..:)

Egész napos esőzések pedig úgy sem lennének szerintem csk kisebb záporokat mutatott.

2010. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyre inkább úgy néz ki, hogy a front magja elkerül minket és max. záporok jutnak. Szerintem mindenképp érdemes lemenni. Mi a Fertő-tóra megyünk, pedig az neccesebb, mert pont északról súrolja az országot.
2010. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köpönyeg teljesen megbízhatatlan ,énis ezen vacilálok hogy érdemes-e menni,mi pénteken indulnánk füredre.Szerintem inkább az időképet figyeld az pontosabb prognózist tud mondani.Bár szerintem a fürdés már nagyon necces mert jól lehűlt a víz az esőzések miatt.
2010. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!