Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol vannak elhagyatott helyek...

Hol vannak elhagyatott helyek Baján és környékén?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt posztó, vaskúti úti laktanya és a volt lokátor állomás.Volt sugó hotel. Volt uránia mozi.
2020. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. dec. 27. 23:48
 3/11 anonim válasza:
21%

Béketér is elhagyatott meg a sétáló utca is, csak este 8 után kell kimenni. :) Minden időben az erdő a legjobb választás, most az erdésznek is karantén van, de ha teheted kerüld el este 6:30 után. (Aranyszőrű sakálok ólákodnak)

Az elhagyatott gyárépületek be vannak védve a top4security védi rendőrségre bekötött mozgásérzékelős szenzorokkal, (Tapasztalat) Pl a posztó jobban védett mint az otp a hajléktalanos eset óta, a sugó hotel meg üzemel. Az uránia mozi meg a rabl színház raktára a Bajamarketing kft-n keresztül, 2019-óta nem voltam bent de szerintem nem csak kulcsra van zárva hanem ir riasztó is van minimum. Ha rendőr vagy és razziáznim akarsz akkor a duna töltésen azt is a nepumuki szentjános kápolnától a környező utcák, a híd lábáig. (Tanács: civil gyalogos, vagy fekete álcaruhában)

Ha hajléktalan és az utcán akarsz aludni érdemesebb nappal segítséget kérned a cédrus kft-től. Ha bulizni akarsz nem adok tanácsokat hogy kerüld meg a rendszert. Ha dolgozol akkor kapsz munkáltatói igazolást, és nyugodtan hazasétálhatsz. Ha többet tudnék a céljaidrót többet tudnék segíteni.

2020. dec. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A Vaskúti úti laktanya nincs beriasztva, szabadon lehet ott sétálgatni. Illetve a Szegedi úti laktanyában is maradt 1 épület amit nem használnak, szintén nincs beriasztva. A volt posztó üzem része sincs beriasztva airsoftosok szoktak oda járni.

Nyílván ezek csupasz épületek nincs is értelme beriasztani.


A mozi zárva van, de az egyik ismerősöm kapott engedélyt hogy ott fotózhat felügyelettel be is engedték. Ez még nyár elején volt.


Sugovica kb 2 éve nem őrzik, elötte talán a Bácskomplex járt ellenőrizni. Itt tavaly voltam nem találkoztam senkivel és nyitott ajtón be lehetett menni az épületbe.

Ott van még az Árpád tér és a Péter Pál u. sarkán lévő épület. Pár éve kitakarították a belsejét azóta állítólag be lehet jutni oda, bár ott még nem voltam így nem tudom biztosra állítani.

2020. dec. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
#3 vagyok: #4-nek:A vaskúti laktanya roasztójának pont tudom a kódját mert ott dolgoztam önkéntesként. a posztóba meg én nartottam a létrát amikor szereltük fel a némariasztókat, az airsoftosok meg havi 2500ft-ért bérelhetik. Én annakidején a lőszerraktárhoz járogattam az tényleg nincs beriasztva, és viszonylag biztonságos nappal. meg délbaja felé van a lőtér nevü hely, de veszélyes éjjel nappal a hiúzok miatt. Viszont a tűrr István emlékműnél lehet táborozni airsoftozni hangoskodni melette a fás liget amit erdőnek gúnyolunk alkalmas mindenre, nincs vadállomány maximum mókus, sün, házimacska, meg ilyenek. A víztisztító telepet ameddig 3m körzetben elkerülöd a kerítést nem foglalkoznak veled. Állítom hogyha megbeszéled a rendőrökkel és olyan kedvükben vannak a kijárási tilalom ellenére is engedik hogy ott legyél.
2021. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A vaskúti úti laktanyánál szerintem elbeszélünk egymás mellett ami az én hibám is, mivel ugye a nagy részét már újra hasznosították így vannak olyan részek amik nem látogathatóak.

1 hete voltam a parancsnoki épületben, a volt kispuska lőtér, étkezde , 7sz kapu épület . Míg fotóztam nem találkoztam senkivel se.

A posztóban már régen voltam, szerintem holnap el is nézek oda, de nem hinném, hogy be lenne riasztva, mivel csupasz az egész. Nincsenek nyílászárók, ami vas volt az épületben még a vezetékek se voltak már több mint 10 éve.

2021. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Viszont a hiúzokkal nagy marhaságot mondtál. Aranysakál az van, de az emberre nem veszélyes mert félős állat, mint a róka.
2021. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha úgygondolod. Lehetnek különbözőek a tapasztalataink.
2021. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam a posztónál nem találkoztam riasztóval és senki se jött ki oda.
2021. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a hiúz megette a járőrt.
2021. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!