Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A repteren keszitett 2-ik PCR...

A repteren keszitett 2-ik PCR negativ teszttel vki mar kivaltotta a karantent? Mennyi ido mulva jott meg az eredmeny? Utana kell meg vkit ertesiteni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 14:16
 1/9 anonim válasza:
Én igen. Franciaországban csináltam az elsőt, a reptéren a másodikat, aznap estére már meglett az eredmény. A police.hu-n van egy űrlap, azt kell kitölteni, és feltölteni a 2 negatív tesztet. Utána e-mailt írnak ha megkapták és megfelel nekik. Nekem a hazaérkezésemtől számítva kevesebb mint 2 nap alatt feloldották így a karantént. :)
2021. jan. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2021. jan. 7. 12:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Repteri PCR Teszt regisztracional tudtal online-n fizetni? Probaltam nehanyszor mar regisztralni de nem engedte a fizetest. Helyben fizetest ir ki.(remelem sikerul)
2021. jan. 8. 12:06
 4/9 anonim válasza:
Nem,nekem is azt írta ki hogy éppen nem lehet online fizetni, szóval ott fizettem bankkártyával. Neked probléma lenne ha helyben kellene fizetni?
2021. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Vagy esetleg sikerült már azóta? :)

Mikor utazol?

(előző vagyok)

2021. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha lehet helyben is fizetni az jo.

Vlszeg februar elejen utazok. Wizz Flex-em van, problema nelkul cserelhetem a jegyet.

Regisztralaskor az utazas datumat keri?(addig nem jutottam el...)

A repteren sokat kellett varnod a tesztre?

Elnezest a sok kerdesert.

Koszi eddig is mar sokat segitettel.

2021. jan. 9. 14:38
 7/9 anonim válasza:

Lehet helyben fizetni, nem volt vele semmi probléma.

Nem kéri az utazás dátumát, szerintem ha regisztrálsz akkor bármikor mehetsz a tesztre, rögtön is meg több hónappal később is. Kapsz e-mailben egy QR kódot, és azt kell majd megmutatni/bescannelni amikor odaérsz.

Nem kellett sokat várnom, csak egy ember volt előttem, pedig azt hittem hogy sokan lesznek.

2021. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2021. jan. 10. 13:38
 9/9 A kérdező kommentje:
Irok privatba.
2021. jan. 10. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!