Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek melyik megyét...

Szerintetek melyik megyét érdemes meglátogatni?

Figyelt kérdés
Hol a legtöbb látnivaló? Nem mostanra tervezek utazni, hanem majd valamikor és érdekelne a véleményetek hogy ti hol éreztétek a legjobban magatokat? Nem tudok mire gondolni, hogy mit látnék én szívesen de valami olyan helyre utaznék ahol sok a lehetőség és egy helyen van. Pl szórakozás, látnivaló..stb De ha csak a látnivaló szép már megérte.

2021. jan. 6. 14:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nem sok helyen jártam eddig, de Szabolcs megye->Nyíregyházi állatpark Európai szinten is a legszínvonalasabbak között van. Heves megye, Eger és környéke, nagyon hangulatos sok a látnivaló
2021. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Veszprém megyét is szeretem. Balaton, Tapolca, Veszprém, Balaton-felvidék mind gyönyörű.
2021. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém, esetleg Komárom-Esztergom, vagy Vas.
2021. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Borsod egy élmény lesz .
2021. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Szeptember elején Hajdúszoboszlón voltunk nyaralni, ott volt a szállás. Egy hét alatt onnan Debrecenbe, Nyíregyházára, Hortobágyra és Miskolctapolcára mentünk. Remek kirándulás volt.

Augusztusban Gyulán voltunk 4 napot. Ez a hossz pont ideális volt a város minden látnivalóját megnézni.

2021. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Nógrád megye,azon belül is Hollókő.Szerintem Magyarország legegyedibb települése.
2021. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi van nem jártatok még Borsodban !

Nincs olyan helység ahol nincs látni való Miskolc-Tapolca, Lillafüred , Füzérradvány, Boldogkőváralja , Ricse, Tokaj, Edelény, Bükk, Sátoraljaújhely , Sárospatak stb

2021. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Baranya
2021. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Balaton felvidékre látogass el.
2021. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az összes válaszolónak! Felpontoztam mindenkit!
2021. jan. 6. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!