Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jelentkeztem Erzsébet táborba...

Jelentkeztem Erzsébet táborba nyári munkára. Korábbi tapasztalatok alapján mennyi a fizetés?

Figyelt kérdés

#erzsébet tábor #TESO program
2021. jan. 17. 17:12
 1/8 anonim válasza:
44%

Úgy jelentkeztél munkára,hogy nem tudod a keresetet?

Akkor ne aggódj!

A semminél több.

2021. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sehova nincs kiírva, hogy mennyi fizetést adnak, hiszen ide elsősorban egyetemisták gyakorlat miatt jelentkeznek, ahogy én is. Nem a fizetés mennyisége alapján döntöttem úgy, hogy én itt szeretnék dolgozni. Ettől függetlenül érdekel,hogy kb mennyi fizura számíthatok, mennyit kell még máshol dolgoznom, hogy ki tudjam fizetni a különóráimat, bérletemet, kolidíjat stb..

Ohh és szerinted nem kerestem neten, hogy mennyi a fizetés? Ha te megtalálod, nyugodtan leírhatod! Sok sikert!

Mindesetre további szép napot!

2021. jan. 17. 17:53
 3/8 A kérdező kommentje:
mindenesetre*
2021. jan. 17. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha lebontod órabérre akkor elsőre kevésnek tűnhet, de ingyen van a szállás és a kaja (hétvégéken ha bent maradtál a táborban akkor eddig kellett fizetni valamennyit, idén ez nem tudom hogy lesz). Hetente jön a fizetés, nem hallottam senkitől hogy kevesellte volna eddig, én is meg voltam vele elégedve. De a legnagyobb előnye az egésznek az hogy mennyi szeretetet kapsz a gyerekektől <3 és persze a csapat :D
2021. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jajj, de jó! Meg tudnád mondani, hogy kb mennyi szokott lenni?

Mennyire nehéz bekerülni?

2021. jan. 17. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Minimálbért fognak fizetni
2021. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Négyes vagyok, mivel most nagyobb lesz a tábor, több gyerek jön, így több személyzetre is lesz szükség, már ez javíthat az esélyeken. Említetted hogy valami ide kapcsolódó dolgot tanulsz, ennek mindig nagyon örülnek,a legtöbb ember a csapatban tanáris, óvodapedagógus, gyógypedes, eü-s. Az a lényeg hogy lássák rajtad, hogy tényleg szereted a gyerekeket és lelkes vagy, esetleg ha van valami amihez nagyon értesz és át tudod adni az nagyon jó. Ne stresszelj rá, tényleg csak add önmagad az interjún :) A fizetésről nem tudom mondhatok-e konkrét infót, de szerintem teljesen oké. Szerintem biztosan tájékoztatnak róla a továbbiakban.
2021. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Négyes/hetes válaszadó, tudnál esetleg pontos számot mondani a tavalyi fizetésről? Gondolkodom a jelentkezésen, nagyon szimpatikus a tábor, de a fizetés is egy fontos szempont a nyári munkakeresésem szempontjából.

Köszönöm a választ! :)

2022. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!