Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a szebb strand a...

Melyik a szebb strand a Balatonon?

Figyelt kérdés

Kempingezni szeretnénk a Balatonnál,de nem tudjuk,hogy melyik strandot lenne érdemesebb választani.Siófokot nem szeretnénk,az túl nyüzsgős.Zamárdit néztük még,de épp most olvastam,hogy ott zavaros a víz.Az északi partról meg azt hallottam,hogy gyorsan mélyül.Ajánljatok légyszi olyan helyet,ami szép,a víz sem zavaros és ahol kempingező hely is van.

köszönöm szépen


2010. aug. 16. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
kempingező lehet nincs de mi Szárszón voltunk egy hetet.
2010. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Homokos részt szeretnénk.Balatonlellén és siófokon biztos van,ha valaki esetleg volt már errefelé,akkor szivesen venném,ha megosztaná a tapasztalatait.
2010. aug. 16. 11:00
 3/7 anonim válasza:
Fonyódon van egy nagyon klassz kemping. Napsugár vagy mi a neve, pontosan nem emlékszem. Jó pár éve voltunk ott, tiszta, kulturált hely.
2010. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Eszembe jutott: Napsugár Kemping és Üdülőfalu, Fonyód-Bélatelep


[link]

2010. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fenyvesen szép a strand. homokos, és nem is zavaros a víz. nem túl nyüzsgő, de azért van lehetőség szórakozni, ha akartok.
2010. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lellei strandról tudtok vmit?Sokan járnak oda? Van kempigezési lehetőség??
2010. aug. 16. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:
A lellei strandnál nemtudok kempingezési lehetőséget, de sokszor voltunk ott nagyon szép kiépitett homokos strand. Gyerekes családoknak való. Van külön kiépített medence is. Én merem javasolni.
2010. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!