Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Németországból Magyarországra...

Németországból Magyarországra jelenleg hogyan lehet beutazni? Nagyon fontos kérem aki tudjon írjon linkeljen.

Figyelt kérdés
Semmit sem találok sehol. Magyar állampolgárok Németországban élnek oda szól a lakcímkártyájuk jelenleg hogyan tudnak beutazni Magyarországra? Hol kell karantén vagy teszt?

2021. febr. 20. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ezt nem ertem! :( Irja hogy magyar allampolgar hatosagi hazi karantenban. Tehat most is karanten van miutan bejonnek? Legyszi segitsetek? Az allampolgarsaga: magyar. De lakohelye allando lakcime evek ota: nemet.
2021. febr. 24. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, karantén 10 napig. Vagy két, 5 napon belül legalább 48 óra különbséggel elvégzett PCR teszt, amiből az első lehet Németországban is.
2021. febr. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom! Bocsanat hogy ennyire ertetlen vagyok elismerem de komolyan nem volt vilagos. Annyit tudtam hogy Nemetben van karanten ha visszamegy! De ha idea Magyro.ba bejon teljesen 100% hogy karanten van?


Magyaro.ra karanten nelkul nem tud bejonni sehogyan sem?

2021. febr. 25. 06:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a tesztet választja, akkor csak addig van karantén, amíg a második teszt eredménye megjön. Van, ahol 24 órán belül megküldik az eredményt. A két teszt között 48 órának el kell telnie, de 5 napon belül kell lenniük. Az első teszt még készülhet kint, a másodiknak MO-on kell készülnie. Ha indulás előtt 2 vagy 3 nappal leteszteli magát a beutazó, akkor MO-ra érkezésekor egyből mehet tesztelni (időpontot kintről is tud foglalni), 24 óra múlva megvan az eredmény, és mehet bárhová. Így csak 24 órát kell karanténban töltenie.
2021. febr. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom! Barki tud ezen kivul is kerem segitsen?!

Koszonom az eddigi segitseget. Azert ennyire SOS mert kitalalta hogy csak atjon..ugyse ellenorzi senki karanten ugyse kell meg o nem tesztel. Na es akkor olvasom hogy: DE van teszt vagy karanten. Raadasul a lakcimkartyajan nemet allando cim van. De hiaba magyaraztam hogy a hataron ellenorzik. Annyira elkeserito hogy hiaba mondom mi varhato 7 nap mulva igy indul el...

2021. febr. 25. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!