Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen osztálykirándulásra...

Milyen osztálykirándulásra alkalmas helyet tudtok javasolni leginkább Somogy megyében?

Figyelt kérdés
Ha nyárra mérséklődne a vírushelyzet, szívesen szerveznénk osztálykirándulást. Nincsenek nagy elvárások, 2-3 napra talán, egy tűzrakó hely jó lenne, meg valami, ahol 20-25 ember meg tudja magát húzni éjszakára. Főleg Kaposvár környékén, de a Balaton is szóba jött. Szerintem akár sátrazás is lehet. Olcsóbb helyet keresnénk. Nem kell nagy látványosság a közelbe, most bőven elég lenne, ha csak úgy együtt lehetnénk, és szórakoznánk kicsit. Főleg, hogy így zajlik a 12. osztályos évünk.

2021. márc. 6. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a délipartra menjetek. Kaposvár környéke igazából nagyrészt ipari jellegű. Csak a belváros olyan, ami megnézhető.


Szerintem Fonyód, Balatonboglár és Siófok a legideálisabb a kirándulásra. Fonyódon nagyon szép a kikötő és a panoráma. Balatonbogláron ott a gömbkilátó és a gyönyörű boglári strand. Siófokon pedig városnézést - emblematikus épületek + meg ugye a híres foki kikötő! Én ezeket ajánlom Kaposvár helyett

2021. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de főként azért mondtam Kaposvárt, mert a legtöbbünk a környéken lakik, és nem célunk nézelődni, csak összejönni pár napra.
2021. márc. 6. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Akkor menjetek a Zselicbe, rengeteg remek hely van ott. Mondjuk ha ott éltek a közelben, akkor érdekes , hogy itt kérdezősködtök, szűkebb pátriátokat csak jobban ismeritek, nem?
2021. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Szőlősgyörök
2021. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
mennyetek inkább Pécsre
2021. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!