Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová érdemes vadlesre menni...

Hová érdemes vadlesre menni az országban?

Figyelt kérdés
Az ország északnyugati részén élek. Hová érdemes menni vadállatokat megfigyelni? Akár az ország egész területén. Szarvasbőgésnél péladául merre induljak? Vagy alapból, ahol sok a vadállat?

2021. márc. 9. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Keress egy jó helyen lévő, jó állapotban lévő magaslest és ülj ki rá. Azok nem véletlenül vannak ott, ahol.
2021. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Bakony
2021. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már háromszor olvastam a vadlest vedlésnek.. Én a Duna-Dráva nemzeti parkban voltam idegenvezetővel fotós túrán. Megprobáltam megkeresni a linket, de nem találom, talán most nincs a covid miatt? De a területet nagyon ajánlom.
2021. márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szarvasbőgés a cél, akkkor a gemenci erdőt ajánlom. Ott rengeteg gímszarvas él, de a Mecsekben is elég népes a populáció. Mi kirándulás közben (nappal) is nem egyszer összefutunk velük.
2021. márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Mecsekben a Mókus Valley szállást ajánlom, ott konkrétan a konyhaablakból figyelheted a patakhoz minden hajnalban lejáró szarvasokat és vaddisznókat.


De jó hely az Alföldi Kéktúra Ecsegfalva és Réhely közötti szakasza is, a bokrok között rengeteg vad bújik meg.p

2021. márc. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!