Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ezek közül a városok közül...

Ezek közül a városok közül szerintetek rangsorban melyik a legszebb és melyikben a legjobb élni diákként?

Figyelt kérdés
Székesfehérvár, Szeged, Debrecen, Miskolc, Győr, Sajgótarján, Pécs.

2021. ápr. 13. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Salgótarján az utolsó az biztos.

Én igy sorrendezném: Pécs, Szeged, Debrecen, Győr, Székesfehérvár, Miskolc, Salgótarján.

Ez talán kicsit szubjektív, lehet hogy valakinek Szeged vagy Debrecen jobb.

2021. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek közül Győr belvárosát szeretem legjobban. Nem kicsi, nem nagy, pont kellemes :)
2021. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen és Salgótarján kivételével az összesben jártam, nekem Pécs tetszik a legjobban.
2021. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tarján egy gyárváros, említésre se érdemes. bár én Pesten voltam egyetemista, de sokaktól hallottam hogy Pécsen nagyon jó egyetemistának lenni. Fehérvár belvárosa szép.
2021. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabbtól a legjobbig:

Salgótarján, Miskolc, Pécs, Szeged, Székesfehérvár, Debrecen, Győr.

2021. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
(Tudományterülettől függően annyival árnyalnám csak az elhangzottakat hogy Pécsett az ipar sok tekintetben nem olyan kiterjedt és nem működik olyan értelemben az egyetemi képzések szerves részeként mint Győrben, Szegeden vagy Debrecenben, ez a diákélet vonatkozásában lehet esetleg szempont, mint gyakornoki vagy munkalehetőség, ha az ember mondjuk mérnöknek, fizikusnak vagy biológusnak akar tanulni. Salgótarján meg nem értelmezhető a kérdés szempontjából mert onnan sajnos hiányzik a felsőoktatás, az Óbudai Egyetemnek van egy kihelyezett képzése kb. 10 diákkal, és szerintem ennyiben kimerül a portfolió.)
2021. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Én Szegeden tanultam, nekem ő a legjobb. Szép a város, jók a szórakozási lehetőségek, éttermek stb.
2021. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Miskolcot minden ilyen felsorolásban lehúzzák, pedig egyáltalán nem rossz. A környék meg ezerszer szebb, mint pl Debrecené (jó mondjuk ez inkább utazás szempont, de ez az utazás kategória).

A 6-os választ mindenképp érdemes figyelembe venni, nagyon jó szempont.

2021. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Személyes vélemény a legjobbtól a legrosszabbig:

Győr, Pécs, Miskolc, Debrecen, Fehérvár


Szegeden meg Salgótarjánban még nem voltam. Győr és Pécs nálam az abszolút favorit. Miskolc is jó hely a gettókat leszámítva. Debrecen nekem nem volt szimpatikus, Fehérváron meg egyszerűen nincs semmi.

2021. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Debrecen kivételével a közelmúltban voltam mindegyik helyen mint turista.

Nekem Győr tűnt a legszimpatikusabbnak lakhatás szempontjából. Nem egy hátrány az sem, hogy kb. fele úton van Bécs és Budapest között. De az sem mindegy, hogy melyik város melyik városrészéről beszélünk. Mert mondjuk Lillafüred, mint Miskolc városrésze egész "kibírható" lenne... :D

2021. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!