Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Előreláthatólag lehet majd...

IncridibleLibra kérdése:

Előreláthatólag lehet majd nyáron szabadstrandra menni oltás nélkül?

Figyelt kérdés
Nem szeretném beoltatni magam, ezért utánaolvastam, hogy ezt is oltási igazoláshoz kötik-e vagy sem, de csak azt találtam, hogy "az oltottak kisebb félelemérzettel mehetnek strandolni". Nem nagyon hinném, hogy minden szabadstrandon állnának majd emberek, akik nézik az emberek papírjait. Élményfürdőbe/uszodába, pedig nem szeretnék menni.

2021. ápr. 28. 17:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
3%
inkabb kulfoldre menj, ne vissza
2021. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
84%
nemértem mit nyavajognak a beoltottak ők velük nem lessz már semmi
2021. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
igaz
2021. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
64%
Strandon nagyon lehetetlen ellenőrizni az embereket, hogy kinek van igazolványa. A bejáraton fizetel megkapod a karszalagot és lehet menni be onnantól nagyon lehetetlennek gondolom, hogy be mennek a rendőrök a strandra és mindenkit szállitanának kifelé a medencéből, hogy van e igazolványuk.
2021. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nálunk már tervezik nyárra kapunk mobilt qr kódokat olvani Balatoni strand.igaz fizetős.
2021. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Az arlói-tóra szeretnék menni, esetleg a velencei-tóra. Én úgy tudom, hivatalos forrásból, hogy az is fertőz, aki nincs beoltva. A nyálkahártyán ugyanúgy megmaradhat a vírus. Tehát mások miatt biztos, hogy nem fogom beoltatni magam. Köszönöm a válaszokat. :)
2021. máj. 11. 22:34
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább maradjunk abban, hogy nyárra már nem lesznek szabad strandok sem :)))
2021. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 DeeJay B. Atti válasza:
6-os! Maradj te otthon életed végéig!
2021. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
te meg kapd el az indiai mutációt és majd megtudod miről beszélek! 😠
2021. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!