Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Balaton a drágább vagy a...

A Balaton a drágább vagy a horvát tenger ?

Figyelt kérdés
Mindent figyelembe véve tehát szállás, éttermek, szolgáltatások stb. Melyik a drágább ?

2021. máj. 16. 16:33
A kérdező szavazást indított:
Balaton
Horvát tenger
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Ez attól is függ, hogy milyen messze laktok a kettőtől, mennyi időre mentek, hova mentek, mert nem mindegy, hogy Budapestről mentek mondjuk Balatonfüredre, vagy Nyíregyházáról Horvátország legdélebbi pontjára, az úti költség nagyon megdobhatja.

Szerintem a Balaton jóval olcsóbb.

2021. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A Balaton iszonyatosan megdrágult.
2021. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Aki lepontozta az 1 es válaszomat, megmodaná, hogy miért? Tényleg kíváncsi vagyok.
2021. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Horvátország utazással is olcsóbb még bár az is egyre drágább. De most pl van Pestről Zadarba fapados 15 ezerért az szvsz elég baráti ár. Sok cucc úgy sem kell, olcsóbb mint a flixbus vagy az autó.
2021. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
ha kempingezel akkor mindenképpen olcsóbb Horvátország, 15 éve is olcsóbb volt már (autópályadíjjal együtt). apartmanban, hotelban nem tudom
2021. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Tavaly Balcsira mentünk kb ugyanolyan apartmant foglaltunk mint amit Horvátországban szoktunk dupla annyiba került.
2021. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
A szállás olcsóbb horvátországban, viszont az útiköltség elég komoly, illetve 2 nap rámegy az utazásra, ami nem elhanyagolható..
2021. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami horvát tengerparton olcsóbb:

- szállás

- éttermek

- strandolás (majdnem minden esetben ingyenes)


Ami a Balatonnál olcsóbb:

- Élelmiszerboltok, kocsmák

- Utazás, és nem csak az oda-vissza utat értem alatta, lásd autópálya díj.

- Belépők, és ez alatt Horvátországban a nemzeti park belépőket is értem, ami a Balaton-felvidéken ingyenes, az sok esetben a Dinári-hegységben fizetős.

2021. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!