Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van olyan kerékpáros útvonalte...

Van olyan kerékpáros útvonaltervező mobil applikáció, amely tényleg a kerékpározásra legalkalmasabb útvonalat találja meg, és el is tud navigálni rajta?

Figyelt kérdés

Sokat keresgéltem, de ami el tudott navigálni (tehát olyan nézet van rajta, mint az autós útvonaltervezőkön, hogy mutatja, merre haladsz a megadott útvonalon, esetleg mondja is, hol merre kanyarodj), az kvázi olyan útvonalat tervezett, amelyen inkáb autóval lehet menni (nagy forgalmú út, amin biciklizni veszélyes).

Amely biciklizés szempontjából kedvező útvonalat tervezett (tehát ha lehetett, a főút helyett a mellette található kis utcákon vezetett végig vagy kerékpáros útra terelt) az pedig nem mobilos applikáció volt (utvonaltervezo.hu).

Szeretnék találni egy ilyen jó mobilos applikációt munkára járásra, hétköznapi közlekedésre, amit ha felrakok a telefonomra és azt a kerékpárkormányra erősítem, nyugodtan és biztonságosan elnavigál A pontból B-be.



2021. máj. 19. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A BKK Futar tartalmaz jopar bicikliutat meg tud utvonalat is tervezni, de Budapesten annyira szakadozott es nem egyseges a halozat, hogy nem fogsz talalni olyat ami tenyleg mindig bringauton visz. A Bike Citizens felig-meddig jo, de az is csinalt hulyesegeket mig hasznaltam.
2021. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!