Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csak igazolvány vagy negatív...

Csak igazolvány vagy negatív teszt is jó szállásra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kèpben, ès nem is találtam erre vonatkozó infót.


Nem vagyok beoltva, nem is tervezem. De ha csináltatok egy negatív tesztet utazás előtt, azt elfogadják a szálláson?


Balcsi lenne a cèlpont.


Ha nem fogadják el, mièrt nem? Ha nem fertőzötten megyek oda, akkor mièrt mondhatják azt, hogy bocs nem jöhetsz ide? Milyen alapon?


Hisz az oltottak is ugyanúgy elkaphatják ès fertőzhetnek, csak valószínűleg nem halnak bele a betegsègbe. Aki meg nem oltatja magát, hát magára vessen, ha baja lesz... Hát nem??



2021. jún. 9. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Csak igazolvány. De manapság már csak annak nincs, aki nem akar, vagy nincs rá pénze :D Fű alatt meg lehet beszélni, hogy csináljanak egy kamu antigén tesztet, és akkor kapsz 4 hónapos kártyát. 50 ezerért az oltást is beadják papíron egy örökérvényű kártya kíséretében.
2021. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen! 😊
2021. jún. 9. 11:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnos nekem nincsenek ilyen kapcsolataim, hogy ezt el tudnám intèzni, pedig jó lenne. :/
2021. jún. 9. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem fogadják el, mièrt nem? Ha nem fertőzötten megyek oda, akkor mièrt mondhatják azt, hogy bocs nem jöhetsz ide? Milyen alapon?"


Azért, hogy menjél beoltatni magad, erre más válasz nincs

2021. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5, hát igen, így zsarolják az embereket, és a nagyrésze képtelen ellenállni.
2021. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak igazolvány
2021. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gazdasági cèllal is lehet utazni, èn meg vállalkozó vagyok, szóval a problèma meg van oldva, igazolvány nèlkül 😁
2021. jún. 21. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!