Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pestiek segítségét kérném egy...

Pestiek segítségét kérném egy útvonaltervhez. Budapesten belül ingyen használhatjuk a tömegközlekedést a fiammal, de azért jó lenne, ha nem tennénk feleslegesen nagy kerülőket az időszűke miatt. Milyen sorrendbe, milyen járatokkal legcélszerűbb?

Figyelt kérdés
Keleti pu-on szállunk le. Szeretnénk elmenni a Bodies kiállításra(Fővám tér 11-12), aztán át kellene vennünk a karszalagunkat az esti EB meccsre, amit 3 helyen lehet megtenni(Groupama Aréna, Papp László Stadion, és Dózsa Gy.út, városliget), illetve a János hegyi kilátóhoz is felsétálnánk, lefelé libegővel jönnénk. Az online útvonalterv engem egyszer annyira félrevitt Pesten, hogy el sem akartam hinni, mekkora plusz kerülőt tett be nekem feleslegesen.

2021. jún. 13. 15:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és persze a cél az este 6 órakor kezdődő meccs a Puskásban.
2021. jún. 13. 15:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb szerintem:


Keletitől elmentek a városligetbe átvenni a karszalagot. 20E és 30-as buszok visznek oda (Hősök tere, onnan pár perc gyalog)


Utána 1-es metróval Vörösmarty térig, onnan pár perc séta a 2-es villamos, amivel elmentek a fővám térig.


Utána a libegő legegyszerűbben: 2es villamos ->Kossuth tér->M2 Metró-> Széll Kálmán Tér -> 22A busz Dénes utcáig, majd onnan gyalog. Ez azonban már combosabb menetidő kb. 1 óra. Innen a meccsre ugyanígy kell menni, csak a 2-es metróról a Stadionoknál vagy a Keletinél szállsz le, attól függően h melyik szektorba szól a jegy.

2021. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a karszalaggal kezdeném, de a Papp László Stadionnál, ami a Keletitől egy metrómegálló. Utána szintén metróval Széll Kálmán tér, 21 v 21A busszal Normafa. A Libegő aljától a 291-es busszal a Jászai Mari térig, onnan 2-es villamossal Fővám tér, onnan 4-es metróval a Keletiig, majd gyalog.
2021. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, felírtam mindkét változatot, keddig még megálmodom. Egyébként a C kapun kell bemennünk, mert a 214-es szektorba szól a jegyünk.
2021. jún. 13. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!