Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jó sátrazási lehetőség Magyaro...

Jó sátrazási lehetőség Magyarországon belül, esetleg vízpart mellett, ahova nem kérnek védettségit?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy családos-barátos hétvégét valahol, amíg tombol a nyár. Szabadstrand közelében jó lenne, mert a gyerekek imádnak lubickolni, védettségi nélkül viszont szállást felesleges keresni. Velencei tavat, Balatont vagy Lupa Beach - et gondoltam ki első sorban, de nem tudom, a közelben lehetne-e egyáltalán sátrat állítani, ahol az éjszakát is eltölthetnénk. Ha bármi más ötletetek van, örömmel olvasnám 😄

2021. jún. 16. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ami hivatalosan kemping, oda sajnos kérik a védettségit.


A ti esetetekben csakis a vadkemping jöhet szóba. Ajánlom a Vadkemping nevű facebook csoportot.


Amit biztosan tudok, az a Túr-bukó, ahol a Tiszába folyik a Túr. Tiszakóród. Ott a parton szoktak vadkempingezni.

2021. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, utánanézek😁 egy ilyen vadkempingezési lehetőséget én is tudok, bár nem tudtam, hogy ez a neve, csak a mellette lévő tóba sajnos csak horgászni lehet, fürdeni nem, ezért kértem itt a segítségeteket 😊
2021. jún. 17. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!