Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hajduböszörmény, Hajduhadház...

Hajduböszörmény, Hajduhadház és Balmazujváros vélemény?

Figyelt kérdés
Az alábbi települések közül gondolkodok hogy hova kellene költözni. Mi a véleményetek a településekről? Főleg aki ott lakik. Kissebbség mennyire van, mennyire kell tartani tőlük?

#Debrecen #Hajduböszörmény #Hajduhadház
2021. jún. 18. 02:16
1 2
 1/13 D. Brasco ***** válasza:
89%

Hajduhadház egy igazi cigóputri.

Hajduböszörmény egy fokkal jobb,meg ugye az a hajduk fővárosa.

Balmazujvarost nem vágom.

2021. jún. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
HHH az armageddon..... Eszedbe ne jusson!
2021. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kései Sirató ***** válasza:
93%

Ezek közül Böszörményt ajánlom.


Hadház nagyon gáz hely.

2021. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
83%

Hajdúbszörömény: szerintem egy viszonylag tiszta, igényes hely.


Hajdúhadház: hááát vannak jó helyek ott is, de borzalmasan sok a cigány, és sajnos a rosszabbik fajtából nem 1-szer volt már hogy belém kötöttek mikor arra jártam, meg nagy késekkel járkáltak az utcákon stb... nincs jó véleményem róla sajnos pedig sok barátom lakik ott.


Balmazújváros: Nekem kicsit proletár környék, de voltam ott is párszor ,és ott is lakik 1-2 haverom, de nem vagyok odáig érte, és van 1-2 cigány ott is, de Hajdúhadházhoz képest sokkal jobb. Ha pontozni kéne ezeket a helyeket akkor nálam így nézne ki:


Hajdúböszörmény: 10/8

Balmazújváros: 10/5

Hajdúhadház: 10/2

2021. jún. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

A legjobban akkor jársz, ha Debrecen peremkerületei egyikén veszel valami házikót: Bánk, Haláp, Nagycsere stb. stb.

Vagy valamelyik kertségben (Pac pl.) veszel egy kiskertet, lakható házzal - rengetegen laknak ilyenben!

2021. jún. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
66%

Hajdúhadházi vagyok, nem egy ket hónapja, hanem közel 30 éve. Vannak kisebbségek. De sohaaaa nem láttam még késsel mászkálni senkit sem, családikor a botlból felpakolva igen. Soha nem törtek még be hozzánk és annyira elégedett vagyok hogy itt vettünk házat a párommal is.

Viszont a Hbi cigányok sokkal rosszabbak...

2021. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Hajdúhadházon azért kevesebb a cigóbűnözés, mert nagyon sokan járnak az építkezésekre Debrecenben, és viszonylag jól keresnek. Nincs megélhetési bűnözés!
2021. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Hajdúhadház: 2

Hajdúböszörmény: 8

Balmazújváros: 10 (Imádom)

2022. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Ezek közül egyikbe sem költöznék, mivel az idióta közútkezelő undorító módon, az országos átlagnál is jóval magasabb szinten szabotálja a lassú járművek forgalmát, hogy a bádogdobozosok nyugodtan haladjanak.


Az említett települések mellett a 4-es, 35-ös, 33-as út halad. Mg. járművel és állati erővel vont járművel egyik sem használható, kerékpárral annyival jobb a helyzet, hogy a 33-as mellett épül a kerékpárút, illetve a 35-ös Debrecenhez közeli szakaszán lehet menni. Valamint a 33-as kifelé már használható minden jármű által.


Mivel a 4-es messze a vármegye legfontosabb útvonala, megfelelő alternatív útvonalak, szervizutak pedig alig vannak, a primitív kitiltósdi pedig a 42-esen is zajlik, én az egész vármegyét kerülném. 2023-ban ez nem színvonal, az ilyen elmaradott környékeket messziről kerülni kell, amíg a közútkezelő nem lép túl a hetvenes éveken.

2023. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Hasonló dilemmában voltam mint a kérdező, de nekem csak böszörmény és újváros jöhetett szóba.


Hajdúhadház: Kb úgy képzeld el, mint Kuchek falu a boratban. (Nagyon sok a c, sok a drogos, éjszaka kimenni felér egy öngyilkossággal, és olyanokat hallottam, hogy a hajam égnek állt)


Hajdúböszörmény: Na az már egy igazi járásközpont nagyjából 30-32 - ezer lakossal, ott is vannak a "rómaiak", de hadházhoz képest fényévekkel jobb a helyzet. Aldi, Lidl, Spar...stb minden megvan ami egy városba kell.


Balmazújváros: Szintén járásközpont, szóval nagyjából itt is minden megvan ami kell, szupermarketek, egy szép stadion, sportközpont, éttermek, és nagyjából 18-19-ezer lakó, a város java része szép és rendezett, viszont van egy újtelep nevű rész, amit óriási ívben el kell kerülni. Ha azt el dózerolnák vagy el kerítenék kérdés nélkül újvárost választottam volna, de így böszörmény lett.

dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!