Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy érdemes felköltözni pestre?

Hogy érdemes felköltözni pestre?

Figyelt kérdés
Mármint ugy értem hogy először munkát érdemes keresni vagy albérletet,bár én elég messziről költöznék fel szoval nekem mindenképp szálással kéne kezdenem,a pénz az nem gond ha esetleg az első néhány hétben nem találok munkát mert pénzem az van bőven félre rakva szoval az nem gond,de ki hogy kezdte a költözést?

2021. jún. 27. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Eloszor munka. Ugysem masnap kezdesz igy lesz idod elintezni a lakast.
2021. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen munkát keresnél. Ha valami fehérgalléros meló, akkor a munkáltatók jellemzően hozzá vannak szokva a 2 hónapos felmondási időkhöz, szóval keríteni mellette egy albérletet nem nagy ügy. Gyári melók közül sok ad szállást is, ideiglenesen megoldás lehet. Szakmunkást keresnek bőven, ott sem 1-2 héten fog múlni. Ha valami random munkáról van szó, akkor lehet eléggé más a helyzet, valahol azonnali kezdéssel keresnek, de még akár az is megoldható, maximum pár hétig laksz valami AirBnb szobában, turista nincs sok, úgyhogy talán az árak sem szálltak el durván.
2021. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából vendéglátós tapasztalatom van de még nem most költöznék fel csak gondolkozok hogy lenne érdemesebb
2021. jún. 27. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Az jelenleg szerintem az egyik legnehezebb vonal, felpörgött ugyan újra a vendéglátás egy része, de a benti részeken még olyan éttermekben is alig van ember, amelyek korábban hetekre előre fullra voltak foglalva.
2021. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xp ali ***** válasza:
Hát, akkor irány a balcsi. :)
2021. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam hogy még az nem most lenne..
2021. júl. 17. 23:10
 7/7 anonim válasza:

Munkát hogy nézzen valaki százkilométerekről amíg helyben nem lakik? Így is úgy is valami ideiglenes megpldáat kell találni arra a pár hétre amíg az albérleteket megnézi.

Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban?

2022. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!