Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Komárom-Esztergom megyében...

Komárom-Esztergom megyében vannak érdekes üzletek, boltok, "csináld magad" és hasonló helyek?

Figyelt kérdés
Akár egy érdekes alkohol üzlet, szokatlan étterem, "csináld magad" bögre festés és társai. Bármi, ami picit is szokatlan.

2021. júl. 19. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Hát én ebben a megyében lakom, de csináld magad helyett csinállak Téged :) és ez már csak azért előnyös, mert egy szokatlan, nem mindennapi ajánlatot kaptál ide ;) ha érted a poént. Egyébként igen, szerintem, ha még megyen Tatabányán a figura kézműves bolt (talán ez (volt) a neve), akkor az adott :)
2021. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Vagy szintén Tatabánya, adott a sóstai galéria :) szokatlanul drágán vehetsz ott festményeket :)
2021. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Ellenben közös programként tudok javasolni valamit, de az nem Komárom megye ellenben, ha velem tartasz elviszlek fehérvárra a szoci étterem pub-ba. Ott van a buszvégnél nekem egy élmény volt a hely :) hogy mi van bent felírva a falra nem tudom már, de valami trágár és ez az egyetlen hely, ahol ilyesmi van :D szóval kérdező?
2021. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a férfiak vannk felháborodva, ha utáljuk őket:)
2021. júl. 20. 08:38
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Sajnálom, ha nem érted a poént :) ha savanyodni akarsz eredj öreganyád spájzába
2021. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!