Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit lehet csinálni Siófokon?

Mit lehet csinálni Siófokon?

Figyelt kérdés

A fürdésen, napozáson és evésen kívül mit lehet ott csinálni?Tavaly 3 napot voltam és halálra untam magam. A többiek fel-alá sétálgattak egész nap. Egyszerűen nem értem mi ebben a jó.

Ok, viszek könyvet, de hát olvasni otthon is tudok. Ha már odautazok, csinálnék is valamit.

Ismerkedni nem akarok, nem érdekelnek mások problémai.



2021. júl. 24. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor olyan helyre kellene menned, ahol tudsz is "valamit" csinálni.
2021. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi lennék, mit lehet ott értelmesen csinálni?
2021. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit.


Strand, belvárosban max. a Víztorony meg a pláza, a parton meg a Petőfi-sétány.

2021. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Siófok.pocsék hely annak, aki nem szeret zenés-táncis helyekre járni. A közlekedés viszont szuper. Én azt javasolnám, hogy ülj fel vonatra, és irány földvár, fonyód, boglár. Vagy akár északi part, de oda már nehézkesebb... hajókázni is lehet azért: Tihany/füred

Fonyódra igazán hétfő-szerda-szombaton érdemes menni a vásárba. Mellette viszont ott vannak a kilátók. Boglár kilátók és jó strandok. Lellén kishegyre érdemes menni igazán. Földváron sétálgatni lehet, szép üdülővároska, és a magaspart is gyönyörű (strandok viszont fizetősek).

2021. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Ha tavaly halálra untad magad, akkor az idén mi a bánatnak kell újra odamenni?

2021. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Na, mit csináltál?
2021. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyira most nem volt rossz. Volt aki beszélgetett velem. Sajnos nem rajtam múlik hova megyek nyaralni.
2021. aug. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!