Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nagyon melegben érdemes...

Nagyon melegben érdemes ellátogatni Ópusztaszerre?

Figyelt kérdés

Vagy várjunk a jövő hétig?

Egész napos kirándulást tervezünk.

50-s házaspár.


2021. aug. 13. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Oda bármikor érdemes elmenni.

Bárcsak oda költözhetnék, imádom

2021. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem jó a kérdésem...

Inkább így: Nem fogunk szédelegni a 36 fokban? Van sok árnyék?

Vagy inkább válasszuk a jövő hét közepét?

Több,mint egy évtizede voltunk ott, állítólag nem is ismerünk rá,annyit fejlődött.

2021. aug. 13. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 3 éve voltam, hát, van is árnyék meg nem is. Inkább úgy csinálnám hogy betérnék hűvös helyekre közben, pl. kint nézelődés majd a Feszty-körképhez bemenni, aztán megint kint majd a skanzennál ahol csak lehet bemenni a házakba. Szerintem így nem vészes, pláne ha folyamatos a hidratáltság, meg esetleg egy kis legyező ha szükséges.


Sajnos 10+ éve nem voltam ott, de tényleg fejlett hely, nekem nagyon tetszett :)

2021. aug. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 belapus ***** válasza:

Jó pár évvel ezelőtti emlékeim szerint nem jellemző az árnyékos terület, de lehetőség volt bérelni elektromos kocsit, az adott védelmet a közvetlen napsütés ellen.

Rá akartam keresni a weboldalukon erre, de most éppen elérhetetlen.

2021. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Közben sikerült beszélnem egy-két rokonnal is...marad a szerda!

2021. aug. 14. 08:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!