Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik helyen tudok eltölteni...

Melyik helyen tudok eltölteni pár órát a napokban, Bálna, Fashion Street, Godzsu udvar?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a vásárlás a lényeg, még sosem jártam ezeken a helyeken, nem lakom Bp-en. Most lehet, hogy korlátozottak a látnivalók, időtöltésnek szeretném és azért is, mert népszerű hely a túristáknak, külföldieknek. tudjam már, hogy mi is a Bálna, Godzsu Udvar, Fashion Street. Interneten megnéztem, de mégis, nyitva vannak?

#bálna #Fashion Street #Godzsu Udvar
2021. okt. 8. 17:16
A kérdező szavazást indított:
Bálna
Fashion Street
Godzsu Udvar
2 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindhárom a város legrettenetesebb helyei között van, a sorrend borzalmasságban nagyjából Gozsdu, FS, Bálna. Az utóbbiban legalább tudsz inni egy sört 1800-ért, meg a Duna part az így szép.
2021. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1-essel. Annyi zseniális hely van a városban, miért pont ezek?
2021. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert hétvégén, kora du 3-4 órára kellene program. Nem számít, hogy full drága a Fashion Street, nem a vásárlás a lényeg. Nem voltam még ezeken a helyeke. Vagy van ötletetek? Voltam már sok helyen Pesten, bev.kpok, Margitsziget, állatparkja, Városliget, Zsinagóga, parkok, növénykert, állatkert, Corvinus park, MÜPA, stb. szóval most a kérdésben lévő 3 jutott az eszembe. De nyitott vagyok másra is, hátha. :)
2021. okt. 8. 21:25
 4/6 A kérdező kommentje:
A Godzsu udvarra azért figyeltem fel, mert termelői piac, butikok vannak. A Bálnáról szó volt a hírekben, hogy képzőművészeti kiállítás van, de csak ennyit hallottam, meg, hogy a Bálnában. Utána néztem, hogy mi a Bálna és jól hangzik. A face-en egyikről se írnak semmi értelmeset.
2021. okt. 8. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezerszer inkább elmennék inkább mondjuk a Gül Baba Türbéjéhez, utána meg áznék egyet a Lukácsban vagy a Veli Bejben, esetleg kimennék enni a kínai negyedbe. Ezek olyan dolgok, amiket máshol az országban nem tudsz csinálni, míg túlárazott dzsentrifikált étteremmel meg kézműves sörözővel tele az ország.
2021. okt. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, pár órára pont megfelelő volt mindhárom helyszín. Tetszett a Godzsu udvar, a sörözőben nem voltam, megnéztem a kézműves termékeket. A Fashion Streeten is végigsétáltam, utána a Váci utcában, érdekes volt a sok olyan bolttal, amit nem ismertem, sok külföldi körülöttem, pont megfeleltek ezek a helyek. A Bálnát kihagyhattam volna, egy kiállítást néztem meg, igaz, a nagy része még kész sincs az épületnek. Hát nem tudom, van-e igény rá, lesz-e annyi látogató, hogy megérje a ráfordítás az egész épületre. Tudom, a kultúra kevésbé kifizetődő, de vhogy az olyan kiállítást elkerülöm, ami számomra nem kézzelfogható. Hamarabb nézek meg egy képkiállítást, mint a futurisztikus gyűjteményeket. De most már tudom, hogy mi a Bálna:)
2021. okt. 23. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!