Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolcon kirándulgatnék....

Miskolcon kirándulgatnék. Tudtok ott prémium kategóriás szállást ajánlani? Olyasmit keresek, ami nem a sok helyen megszokott retro gagyi, hanem tényleg minőségi szállás.

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Avalon elég jó szálloda, de azon kívül igazán jót nem tudnék említeni. Ha magánszállást keresel, akkor rengeteg van arrafelé, de amit keresel, arra talán ez lehet jó: elég fancy, luxus szintű apartmanokat találsz itt: [link]
2021. okt. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
City Hotel Miskolc, nézd meg a szobáikat a képeken. Konkrétan nem voltam ott, mert az utcájukban lakom, de elég jó környék, ide nem tesznek akármi gagyit. Igen belvárosközeli, emellett a környék éttermeinek felderításéhez is jó kiindulópont (Dűlő étterem 500 m, Lokalista 1 km, Café Boucher vagy 3 házzal a szállodától).
2021. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szűrés után nekem ez az egy maradt:

[link]


5 csillagos a környéken sincs.

2021. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Avalon +1. De mondjuk Noszvajon a faházak se rosszak, csak épp hónapokra előre kell foglalni.

[link]

2021. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jók! Emlékszem párra ezek közül, hogy keresés közben láttam. Könnyebb lesz jól választanom.
2021. okt. 12. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!