Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi annak az ajándékcsomagnak...

Mi annak az ajándékcsomagnak a neve, amiben 5-6 szálloda közül lehet választani?

Figyelt kérdés
Nagyszüleim nagyon szeretnek utazni és pár évvel ezelőtt az 50. házassági évfordulójukra a család egyik része egy ilyen ajándékot adott nekik, viszont nem jut eszünkbe a neve de x összegért megveszed ezt a "csomagot" és ami tetszik azt választhatja aki kapja. Megnéztem sokfélét de egyikse olyan volt ami nekem kéne.Karácsonyi ajándéknak meg tökéletes lenne.

2021. okt. 17. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ehhez hasonló volt, ezt láttam, de sajnos nem ez volt. De nagyon köszönöm!😊
2021. okt. 18. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Pihipakk?
2021. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ez lesz az!

Jaj, nagyon köszönöm.☺️

2021. okt. 18. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod, annyira gagyi amit kérdezel. A világ tele van rendes szállásfoglaló oldalakkal, ahol van választék, ahol van verseny, és az ember jóérzékkel válogathat.

Erre te csak azért, mert a döntés nehéz az egyik legótvarabb - lehúzós szemét - cég utalványát választanád.

2021. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem saját jogom eldönteni ezt. Mint mondtam ajándék lesz, és a nagyszüleimnek hagy adjam már meg azt a lehetőséget hogy ők választják ki a szállodát úgy hogy nem tudják az árakat sem és mégse ezer féle lehetőség van. Nem tudnának választani. Így megvan az öröm hogy kapnak egy ilyet és nekem is örömöt ad az hogy boldogok és kiválasztják önállóan hogy hova mennének szívesen. :) egy bookingot meg nem tudnának kezelni és azt nem érzem ajándéknak hogy együtt leülünk szálláshelyeket nézni és látják az árakat is stb.
2021. okt. 19. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!