Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tiszagyenda és Debrecen...

Tiszagyenda és Debrecen között mennyi a távolság?

Figyelt kérdés
utsó éves vagyok érettségizem és orvosira szeretnék menni Debrecenbe de nem nagyon enged mert szerinte tul messze van és kolis lennék. Kb. mennyi az ut buszozás bele férne? és h puhitsam meg anyut h ha mégis koleszos leszek elengedjen?
2010. szept. 3. 21:41
 1/7 anonim válasza:
96.805 km
2010. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Ha orvosira akarsz menni, biztosan elég okos vagy ahhoz, hogy megnézd akár a neten, akár térképen a távolságot a két helység között.

2. Nagyon rossz a helyesírásod, gyakorlatilag katasztrófa. Én még az érettségin sem engednélek át, nemhogy orvosira.

2010. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
59%
Szia! Könyörgöm, csak te döntöd el hová mész :) Egyébként SZTE? Lehet, hogy én vagyok hülye, de az nem közelebb van? Ha mégsem sikerülne meggyőzni anyukádat ebbe a kompromisszumba hátha belemenne.
2010. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én nem szoktam netezni nem ismerem az iyen oldalakat. Ezt is ugy találtam meg h barátnöm tegnap mondta h ilyen oldal van nálunk nincs gép barátnömnél vagyok és így tudtam írni. ám jól tanulok hát igen nyelvtan ami a helyesírás egyedűl abbol vagyok 3-as de a többi csak 5-ös hatodik ota:)
2010. szept. 3. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindennap utazgatni biztos nem lesz időd az orvosi mellett.
2010. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az anyukád nem enged messze? Örülnie kellene, ha felvesznek az egyetemre, nem visszatartani.

Egyébként is a TE életedről van szó. Nem ülhetsz mindig anyukád mellett.

2010. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fingkirály válasza:

Szerintem egyszerű. Ha orvos leszel, az jó dolog, és talán még örül is. Kolira lehet támogatást szerezni, sőt, még az utazásra is (ha hétvégente hazalátogatsz). De csakugyan, ilyen majd 100 kilométeres távolságról bejárni már nem olyan egyszerű, főleg ha át is kell szállni.


@kérdezőt cseszegetők: ne bántsátok szegényt, hogy ragaszkodik a családhoz, meg ők is hozzá. Ti is tudhatnátok, hogy minél kisebb és "távolabbi" helyen él valaki, annál szorosabb a kötelék a közvetlen környezetével, és annál nehezebb elszakadni, néha már csak a közösen végzett napi teendők miatt is. S ez nemcsak Magyarországra, hanem az egész világra érvényes (sőt, még a mesékben is előkerül, ha emlékeztek, a Star Warsban is húzta a száját Luke Skywalker nagybácsikája, amikor a kedves főhős kitalálta, hogy főiskolára akar menni, mert hát mi lesz a betakarítással akkor :D)

2010. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!