Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok nekem Elhagyatott...

Tudnátok nekem Elhagyatott helyeket mondani Budapesten és a környékén?

Figyelt kérdés
Boldog lennék ha azt is leírnátok hogy őrizve van e a hely vagy nincs. A hely felfedezésről videót tervezünk készíteni a barátainkkal.

2021. nov. 25. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Közvágóhídon van egy elhagyatott gyárépület, bár azt ha jól tudom a Fudan miatt most elkerítették


Rákospalotai kiserdő


Van egy elhagyatott benzinkút Kőbányán a kőbánya mellett.


Fejpályaudvarok közelében szintén tele van elhagyatott szolgálati épületekkel esetleg vasútállomásokkal.


Amúgy olyan helyeken is vannak ahol nem is gondolnád. Pl. Andrássy út meg Thököly út tele vannak elhagyatott villákkal, persze bemenne ezekbe nem szabad.

2021. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Számtalan hasonló kérdés volt itt már, keress rá!


Amúgy szellemvarosok.blog - bőven találsz ott ötletet...

2021. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Istvánteleki vonattemető

Esztergomi szénrakodó

Pilismaróti hajótemető

2021. dec. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és egyiket sem őrzik, az istvánteleki helyre kicsit kacifántos bejutni, meg ki van írva, hogy belépni tilos, de mindig vannak lődörgő fotósok meg kíváncsiskodók és senkire nem szólnak rá.
2021. dec. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!