Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mért van az, hogy iskolai...

Mért van az, hogy iskolai tanítási napokon délutánonként mindig Kerepesen és Szilasligeten szállnak le a legtöbben a Gödöllői Hévről a Gödöllő felé tartó peronon?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem már többször is, hogy a legtöbb utas többsége Kerepesen és a Silasligeten kívül a Gödöllői hévről fele annyira sokan nem szoktak leszállni mint az érintett megállókban.


Van amikor kénytelen vagyok a Gödöllői Hévvel a végállomásig utazni, és onnan vissza indulva Szilasligeten leszállni, mert akkor nincs nagy tömeg előttem akik szintén leszállásra készülődnek.


Ráadásul a gurulós bevásárló táskámmal amivel az ételhordómat szoktam vinni meg az esőkabátomat, könnyebben tudok leszállni az Örs vezét tér irányába vezető Szilasligeti Hév peronon, mert az érintett peron sokkal szélesebb és nem kell attól tartanom, hogy belém ütközhetnek a mögöttem lévő sietős leszálló utasok, mert ott ki tudják könnyen kerülni egymást a széles peronon keresztül.



#Leszálló utasok száma.
2021. dec. 3. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez talán azért lehet,mert ott laknak,vagy ott van dolguk.
2021. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak jókedvükből...
2021. dec. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!