Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nógrád megye tényleg szép?

Nógrád megye tényleg szép?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik megyének megvan a maga szépsége, szép helyei, csak elég IQ kell azokat megtalálni.

.

Az a hely, ami nekem szép, neked lehet riasztó is, tehát kérdésedre milyen válasz adható, ami rád nézve a valóságot tükrözi?

2022. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép, olyan, mint Erdély.
2022. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik kedvenc megyém, mint turista. Szegényes vidék, de rengeteg kevésbé ismert természeti látnivaló található ott és kulturális-építészeti érdekességek is adódnak. Egy hátránya az, hogy gasztronómia szempontjából gyenge a kínálat, holott a palóc és a szlovák konyha remekei sok ott élőnél a mai napig az otthoni étkezések részèt képezik, volna mire építkezni.
2022. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Házvásárlás előtt állok, így sokat olvasgattam, nézegettem a neten nógrád-megyéről mindent.Leginkább a kis vidéki közösségek érdekelnek, amolyan falusi légkör.
2022. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Valentino BROssi ***** válasza:
80%
Az a része amelyik távol van a világtól természetesen szép, de a 21-es út mentét már kezdik eléggé pesties ízlésre szabni. Autópálya nincs, érdemi közlekedéssel rendelkező vasút egy darab - így gyakorlatilag több időbe telik Nógrád egyik végéből elutazni a másikba, mint ha Budapestről el akarnál menni Debrecenbe. Na nem mint ha a nógrádiak annyira vágynának a megye egyik végéből másikba furikázásra - csak az infrastruktúra hiányának érzékeltetésére érdemes fontolgatni ezt a tényt.
2022. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!