Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Március közepén érdemes...

Március közepén érdemes elutazni Egerszalókra?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, hogy akkor milyen élet van ott. Bortúrát szeretnék a párommal. Iszogatni, eszegetni. Szeretnénk átmenni a Szépasszony völgyébe is. Ott van már akkor valami élet?

Köszönöm


2022. jan. 22. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ, ezért sajnos nehéz így rá válaszolni. Ugye volt covid bezárás, meg minden ilyesmi tépázta a turizmust. A másik az időjárás, a tavaszit pont a legnehezebb megjósolni, mert lehet 22 fok és lehet vörös hóriasztás, előfordult már minden. Gondolom a kérdés annak is szólt, lehet-e a teraszokon ülni.


Általánosságba véve március közepén már van élet, főleg 15-e felé, amikor megkóstolható a friss Egri Csillag. Szokott lenni - vagyis covid előtt volt - ünnepségsorozat, amit egy-egy pincészet szervezett. Volt olyan ,hogy a bort nem sajttal, hanem mexikói kakaóbabbal kóstoltatták, volt koncert, több pincészet tartott különleges borvacsorát, bemutattak laikus borkóstolókat segítő appokat. De áprilisban-májusban is vannak hétvégék, amikor nem csak a hagyományos programokon lehet résztvenni.


Enni-inni amúgy mindig lehet jókat a környéken, én nagyon szeretem Egert, Egerszalókot. Főleg a St. Andreát, ők a kedvencem.

2022. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sosem hal ki teljesen a környék , de március nyilván nem csúcsszezon.
2022. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!