Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hotel Vital Zalakaros****...

Hotel Vital Zalakaros**** mostanaban milyen a hotel? neten egymas utan jon az 5 es az 1 es ertekeles.

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnéztem a booking.com értékeléseit, főként a gyengéket. A főbb panaszok: nagyon vékonyak a falak, régi, kopott bútorok, kényelmetlen matrac, korán bezáró wellness részleg, klíma nincs, vagy csak felárasan, szúnyogháló nincs, nem takarítanak megfelelően. A leharcolt fürdőszobát sokan kiemelték. Általános vélemény, hogy a négy csillagot nem érdemli meg. És ezek újabb értékelések, tehát jelenleg is probléma.

Ti tudjátok, hogy ezek a paraméterek mennyire rontják el a nyaralást. :-)

2022. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hatalmas csalódás volt. A képek alapján valami kedves, inkább panzió semmint hotel feelinget vártam. A "családi apartman" szobatípus konkrétan egy lyuk volt, aminek az ajtaja egy orosz rulett volt, hogy ragad-e. Az ágy olyan kényelmetlen, hogy mikor máshol pótágyon aludtam egy kihúzható ágyon, még az is sokkal jobb volt. A wellness = ordító, medence széléről bombát ugráló gyerekek, apa-anya lesz**ja. Ez mondjuk nem a hely hibája, de lehetne kicsit jobban szeparálni. A szauna olyan kicsi, hogy három, átlagos testalkatú ember már alig fér el. A reggeli korrekt, viszont a vacsora nagyon nem 4 csillagos helyhez méltó. Olajos rántott hús, hasábkrumpli, a leves a tipikus vegeta, leveskocka vonal.


És most jön a teleshopos bácsi: ÁM EZ MÉG MIND SEMMI


Az egész hely konkrétan visszhangzik a retro siratódaloktól. Nekem stílusom ez, meg kajálom a táncdalénekeseket, főleg a nagy klasszikusokat. De az, hogy a nyaralásom közepén Máté Péterre reggelizem, az valahogy kicsit erős.


A szomszédok hangosságára nekünk nem volt panaszunk, mi nem hallottunk át másokat, hogy valami pozitívat is mondjak. Összességében nem egy rossz hely, de nem 4 csillag, max 3. És az a fene ár/érték arány nagyon rossz. Ha a jelenlegi áránál egy 70-80 ezerrel olcsóbb lenne a végösszeg, akkor azt mondom nem rossz deal. De így felejtős.

2022. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!